Anasayfa / FIBA Europe Cup / Varese – Sigal Prishtina İddaa Tahmini 13.03.19

Varese – Sigal Prishtina İddaa Tahmini 13.03.19

FIBA Europe Cup play-off eşleşmesi 2.maçında Varese Çarşamba saat 22:30’da Sigal Prishtina ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken İddaa ise henüz oranları netleştirmemiş.

Varese son haftalarda savunma odaklı performansı ile dikkat çeken bir takım. İlk maçta Kosova deplasmanında ise biraz kendi standartlarının üstünde sayıya izin vermişler ama yine 80-77 ile 3 sayılık bir avantajla seriyi İtalya’ya taşımışlardı. Evlerindeki son Europe Cup maçlarında rakiplerini düşük skorlarda tuttuklarını gördük, son 2 maçta 148 ve 136 (normal süre) sayı izlemiştik.

Prishtina ilk maçta beklentilerin aksine çok daha iyi bir direniş göstererek aradaki kaltie farkının parkeye yansımasına fazla izin vermedi ve 77 sayı üreterek maçın içinde kalmayı başardı. Ancak bu skor bana göre aldatıcı, sert savunma yapan rakiplere karşı üretim konusunda sıkıntı yaşayan, skor potansiyeli aslında bu kadar yüksek olmayan bir takım Kosova temsilcisi.

Varese son Serie A maçında da gösterdiği üzere savunmada çok disiplinli ve sert bir takım olduğu kadar düşük tempoyu tercih ettiği için hücumda da çok verimli bir takım değil aslında. Bu maçta da ilk maçın 3 sayılık avantajını riske atmamak adına savunmada vidaları sıkı tutacaklarını ve vasat rakiplerini 70-75 bareminde tutarak kazazacaklarını ama kendilerinin de 80 sayının altında kalabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (156.5) / 1.84
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Los Angeles Clippers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 15.08.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı’nı 2. sırada bitirmeyi garantilemiş olan Los Angeles Clippers, 4. sırada yer alan …