Anasayfa / Derthona Tortona / Varese – Tortona İddaa Tahmini 20.11.21

Varese – Tortona İddaa Tahmini 20.11.21

İtalya Lega Basket Serie A 9. hafta mücadelesinde Varese Cumartesi saat 22:00’da Tortona ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 3.5 olarak açıklamış. 

Varese 8 maçın ardından hanesine sadece 2 galibiyet yazdırabildi. Üst üste 6 maçlarını kaybettikten sonra geçen hafta deplasmanda Trieste karşısında 70-86 ile kazanmaları ile beraber beklenen reaksiyonu gösterdiklerini söylemek lazım. Şimdi kendi sahalarında bu deplasman galibiyetini daha anlamlı kılmak için kazanmaları gerekiyor çıkışa devam etmek için tabi. Trieste’yi farklı geçerken Kell 24 sayı, 8 ribaund, Gentile 23 sayı, 7 ribaund, 5 asist ve Sorokas 16 sayı, 11 ribaund ile galibiyeti getiren isimler olmuşlardı. 

Tortona ligin yeni takımlarından biri olsa da kalıcı olma yolunda önemli sinyaller verdi, son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve toplamda da 8 maçtan 4 galibiyet çıkardılar. Düşme hattından uzakta kaldıkları gibi play-off potasına bile girmiş durumdalar. Ancak deplasmanlarda pek güven vermiyorlar ki son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler. İki denk rakiplerine, önce Trieste’ye 31 sonra da Napoli’ye 3 sayı farkla yenilmişlerdi evden uzaktaki son sınavlarında. 

Varese ligin alt sıralarında yer alan ekiplerden biri ve şiddetle galibiyete ihtiyaçları var. Geçen hafta Trieste’yi deplasmanda yenerek güzel bir reaksiyon verdiler ama şimdi bunu anlamlı kılabilmek adına evlerinde de kazanmaları gerekiyor. Ellerinde Kell, Gentile, Sorokas gibi formda isimler var bu galibiyeti getirebilecek, Tortona’nın da son 2 deplasman maçında denk rakiplere kaybettiğini düşündüğümüzde bu maçta Varese lehine açılan handikapı yanımıza almak en doğru seçenek olarak görünüyor. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.45
Rexbet Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Napoli – Cremona İddaa Tahmini 05.12.21

İtalya Lega Basket Serie A 10. hafta mücadelesinde Napoli Pazar saat 21:45’de Cremona ile karşılaşacak. …