Anasayfa / İddaa Tahminleri / Varese – Venezia İddaa Tahmini 19.11.22

Varese – Venezia İddaa Tahmini 19.11.22

İtalya Lega Basket Serie A 7. hafta mücadelesinde Varese Cumartesi günü saat 21:00’da Venezia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Varese sezonun sürpriz yumurtalarından birisi, 6 maçlarından 4 tanesini kazandılar. Milli ara öncesindeki son 3 maçlarını da üst üste kazandıklarını, güzel bir serinin içinde olduklarını hatırlatalım. Ancak yendikleri takımların Reggio Emilia, Treviso, Scafati gibi kendi sikletlerinde hatta daha alt seviyede takımlar olduğunun altını çizelim. Daha ciddi rakiplerle oynamadılar, bu nedenle yakaladıkları bu performans bana göre aldatıcı olabilir. 

Venezia ise beklendiği gibi kaliteli ve tecrübeli kadrosuyla ilk 4 yarışında kendisine yer bulmuş bir ekip. Onlar da 6 maçlarından 4 tanesini kazandılar. Milli ara öncesindeki 4 maçtan 3 tanesini kazanarak da ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Bu sekansta konuk ettikleri güçlü Milano’yu da yenmişlerdi. Ayrıca EuroCup’da da deplasmanda Cluj engelini aştılar. Özetle koç De Raffaele’nin ekibinde işler iki kulvarda da yolunda gidiyor.

Her ne kadar puan tablosunda bir denklik söz konusu olsa da Venezia net olarak rakibinden daha geniş daha kaliteli ve daha tecrübeli bir kadroya sahip. Bu maçta da deplasmanda olmalarına rağmen bu farkları ortaya koyacaklarını ve ilk 4 yarışında rakiplerinin üstüne çıkacaklarını düşünüyorum. Evet Varese, Johnson, Ross, Brown gibi silahlarıyla bir direnç gösterecektir belki ama Venezia’nın Watt, Spissu, Freeman, Willis, Granger gibi önemli isimleriyle galibiyete ulaşan taraf olacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.47
intobet Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.60
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …