Anasayfa / İddaa Tahminleri / Venezia – Trento İddaa Tahmini 14.09.20

Venezia – Trento İddaa Tahmini 14.09.20

İtalya Süper Kupa C grubu mücadelesinde Venezia Pazartesi saat 21:00’da Trento ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 159.5 olarak belirlemiş.

Venezia 5 maçtan 3 tanesini kazanabildi ve son maça Final Four biletini bırakarak bana göre hayal kırıklığı yarattı. Geçen sezon olduğu gibi genelde düşük tempoda oynayan ve savunmaya daha fazla önem veren bir takım izledik. Son 2 maçlarında 141 ve 143 sayı izlemiştik. Hücumda Stone, Watt, Daye, Chappell gibi silahları etkili kullanıyor olsalar da oyunu yarı sahada kabul etmeleri, düşük tempoda oynamaları skor potansiyellerini de aşağı çekiyor.

Trento ise 2 galibiyete sahip ve bu maçı kazanıp işi averaj hesaplarına götürmeye çalışacaklar tabi öncesinde Trieste yenilirse. Onların da Venezia gibi tempoyu çok yükseltmeyi sevmediğini, yeni kurulan kadronun henüz hücumda ritm bulamadığını da biliyoruz. Son 2 maçlarında sırasıyla 67 ve 79 sayı üretebilmişlerdi ki bu maçlarda da barem aşılmamıştı. Eski Daçkalı Browne adeta takımın hücumdaki herşeyi, onu biraz yavaşlatabilirseniz 70 sayıları bile zor görüyorlar.

Venezia koç De Raffaele yönetiminde birbirini tanıyan tecrübeli oyunculardan kurulu hazır bir takım. Özellikle savunmadaki disiplin ve sertlikleri ile dikkat çekiyorlar. Bu maçta da Trento’nun en önemli skor opsiyonu Browne’u kısıtlayarak rakibi düzen dışına iteceklerini, 70 sayının altında tutabileceklerini düşünüyorum. Zaten bu durum da maçın düşük skorla geçmesine neden olacaktır, 160 sayıların görülmeyceğini öngörüyorum.

İddaa Oranı: ALT (157.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ALT (159.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …