Anasayfa / FIBA Şampiyonlar Ligi / Ventspils – Szombathely İddaa Tahmini 29.09.19

Ventspils – Szombathely İddaa Tahmini 29.09.19

FIBA Şampiyonlar Ligi 2.eleme turu 2.maçında Ventspils Pazar saat 19:00’da Szombathely ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 157.5 olarak açıklamışlar.

Letonya temsilcisi ilk maçta beklendiği üzere deplasmanda skor üretmekte zorlanmış ve 69 sayıda kalarak -6 bir dezavantajla evine dönmüştü. Washpun ve Gulbis etkili olurken, Zakis, Berzins, Tate gibi isimler çok sınırlı katkı vermişt, bu da Ventspils’in hücumdaki üretkenliğini 70 sayıların altına düşürmüştü ki takım olarak sadece 15 asist de kalmaları da zaten organize olamadıklarının bir göstergesiydi.

Macar ekibi ise ilk maçta ev sahibi avantajını çok iyi kullanmış ve sert savunması artı kontrollü oyunuyla zaten hücumda kısır bir takım olan Ventspils’i oyundan düşürüp 6 sayı farkla kazanmayı bilmişti. Perl ve Reddic ikilisinin yanına Hooker’ın da eklenmesiyle hücumda kendi standartlarını aşarak 75 sayı üretmişlerdi ilk maçta.

İki ekibin de hücum potansiyelleri sınırlı. Bir tarafta Washpun diğer tarafta Perl’i bir kenara koyarsak kalan isimlerin katkı vermeleri güç. Macar ekibi evinde olduğu gibi deplasmanda da sert savunma yapmak isteyecektir ki Letonya temsilcisinin ritmini bulursa ne kadar tehlikeli bir takım olacağını biliyorlar. Bu nedenle bir kez daha düşük tempoda ve sert bir maç geçmesini bekliyorum. Son anlarda taktik fauller görebileceğimiz için bu maçta ilk maça göre biraz daha fazla skor çıkabilir, bu nedenle baremi yükseltip yine alt diyeceğim.

İddaa Oranı: ALT (157.5) – 1.60
Bets10 Oranı: ALT (157.5) – 1.73
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 06.08.20

NBA‘in iddialı şampiyonluk adaylarından biri olan Los Angeles Lakers, Batı’nın dişli takımlarından Oklahoma City Thunder …