Anasayfa / İddaa Tahminleri / Verona – Reggio Emilia İddaa Tahmini 05.03.23

Verona – Reggio Emilia İddaa Tahmini 05.03.23

İtalya Lega Basket Serie A 20. hafta mücadelesinde Verona Pazar günü saat 19:00’da Reggio Emilia ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Verona ligin düşme adaylarından birisi. Milli aradan önce de son 4 maçlarını üst üste kaybetmişlerdi ve formsuz bir dönemden geçiyorlar. Şuanda 6 galibiyetleri var ve 15. sırada yer alıyorlar. Düşme potasından kurtulabilmek adına üst sıralardaki rakiplerle aralarında 1 galibiyetlik fark var. Dolayısıyla şansları devam ediyor, evlerindeki artık her maç çok önemli, final niteliğinde olacak sezonun geri kalanında. Evlerindeki son 3 maçlarından ikisini kazanmış olmaları ise hanelerine yazabileceğimiz artılardan birisi. 

Emilia da ligin zayıf halkalarından birisi. Onlar da 5 galibiyette kaldılar ve son sırada yer alıyorlar. Koç Sakota’nın göreve gelmesi de onlara istedikleri ortamı sağlayamadı. Son 3 maçlarını üst üste kaybettiler. Bununla beraber deplasmandaki son 2 maçlarını da üst üste kaybettiklerini belirtelim. Önce Brindisi’ye 7 sayı farkla yenildileri sonra da Pesaro’ya 11 sayı farkla yenildiler. Evden uzaktaki performansları sıkıntı yaratmaya devam ediyor. 

İki takım da düşme hattında yer alıyorlar ve açıkçası bu maç bir final niteliğinde olacak, sezonun hedef maçlarından biri olacak kuşkusuz. Özellikle Verona evinde oynayacağı için onlar adına ekstra değerli bir maç olacak. Burada denk rakipleri karşısında hata yapmaları sezonun geri kalanında ligde kalma konusunda onları çok zor durumda bırakacaktır. Bu nedenle de işi sıkı tutacaklarını, son ana kadar maçın içinde kalacaklarını, kaybetseler de handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.48
intobet Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …