Anasayfa / İddaa Tahminleri / Verona – Trento İddaa Tahmini 06.11.22

Verona – Trento İddaa Tahmini 06.11.22

İtalya Lega Basket Serie A 6. hafta mücadelesinde Verona Pazar günü saat 19:30’da Trento ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.50 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.79 olarak belirlemiş.

Verona ligin yeni takımlarından ve aynı zamanda da zayıf halkalarından birisi. İlk maçlarını sürpriz yaparak kazandıktan sonra üst üste 4 maçlarını ise kaybettiler. Evlerindeki son maçlarında konuk ettikleri güçlü rakipleri Bologna’ya tam 25 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen haftaki son sınavlarında ise konuk oldukları bir diğer güçlü rakipleri Milano’ya tam 24 sayı farkla yenilmişler, yine hezimete uğramışlardı. O maçta hücumda tam anlamıyla sınıfta kalmışlar, sadece 54 sayı üretebilmişlerdi.

Trento ise geçen sezonun aksine bu kez alt sıralardan kurtuldular ve artık play-off adaylarından biri konumundalar. 5 maçlarından 3 tanesini kazanmayı başardılar. Serie A’daki son 2 maçlarında deplasmanda Sassari karşısında iyi direnmişler ama 5 sayı farkla yenilmişlerdi. Geçen haftaki son maçlarında ise konuk ettikleri alt sıra ekiplerinden Scafati’yi 75-68 ile geçmeyi bilmişlerdi. O maçta Flaccadori 18 sayı, 6 ribaund, Atkins 13 sayı, 8 ribaund ve Forray 13 sayı ile galibiyeti getiren diğer isimler olmuşlardı. 

Ev sahibi ekip ligin zayıf halkalarından birisi ve ana hedefleri düşmemek olan bir ekip. Karşılarında ise kendilerinden daha kaliteli ve daha tecrübeli bir kadroya sahip olan Trento var. Konuk oldukları Verona karşısında Crawford, Lockett, Atkins, Forray gibi tecrübeli isimlerle kazanacaklarını düşünüyorum. Verona’nın evinde direnç gösterebileceğini düşündüğüm için de tercihim Trento’nun handikapsız direkt galibiyeti olacak. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.50
intobet Oranı: MS 2 – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Eurocup iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Hapoel Tel Aviv İddaa Tahmini 07.12.22

7DAYS EuroCup B grubu 7. hafta mücadelesinde Hamburg Towers Çarşamba günü saat 21:30’da Hapoel Tel …