Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Virtus Bologna – Treviso İddaa Tahmini 13.09.19

Virtus Bologna – Treviso İddaa Tahmini 13.09.19

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Virtus Bologna Cuma saat 19:15’de Treviso ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Bologna’nın galibiyeti için 1.34 oran açıklamış.

Bologna bu sezon hem Eurocup hem de Serie A’nın en iddialı takımlarından biri olacak koç Djordjevic yönetiminde. Ancak kurdukları yeni kadronun henüz adaptasyon sürecinde olduğunu söyleyebiliriz ki en önemli 2 parça yok, koç Djordjevic milli takımın başındaydı, Teodosic de sakatlığını atlatmak için çalışmalara devam ediyor. Markovic’in takıma katılması, Gamble, Gaines, Weems, Hunter gibi isimlerin de yavaş yavaş ısınmasıyla bu maçta favori konumundalar.

Koç Menetti yönetimindeki Serie A’nın yeni takımı Treviso ilginç bir kadro kurdu ve düşme hattından uzak kalmaya çalışacaklar ilk yıllarında. Ancak önemli isimleri milli takım görevi nedeniyle takıma geç katıldılar hatta bu maçta süre almaları beklenmiyor, İtalya’da forma giyen Tessitori ve Yeni Zelanda forması ile izlediğimiz Fotu. Onların yokluğunda pota altında epey eksik olacaklar bu maçta.

Bologna Gamble ve Hunter gibi iki atlet isimle pota altında rakiplere çok sıkıntı çıkaracak bir takım ki Markovic’in de Teo’nun yokluğunda onları çok iyi organize edeceğini düşünüyorum. Diğer taraftan Treviso’da da ise 2 önemli uzun Tessitori ve Fotu milli takım görevlerinden dolayı forma giyemeyecekler, bu nedenle pota altında üstünlük kurmasını beklediğim Bologna’dan bir galibiyet bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.34
Güven İndeksi: 9

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Dallas Mavericks – Milwaukee Bucks İddaa Tahmini 09.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın dişli takımlarından Dallas Mavericks, Doğu’da liderliği garantilemiş olan güçlü rakibi Milwaukee Bucks ile …