Anasayfa / İddaa Tahminleri / Virtus Bologna – Virtus Roma İddaa Tahmini 25.09.19

Virtus Bologna – Virtus Roma İddaa Tahmini 25.09.19

İtalya Lega Basket SerieA açılış haftasında Virtus Bologna Çarşamba saat 21:30’da Virtus Roma ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 8.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak belirlemiş.

Bologna yeni sezonun en ses getiren hamlelerinden birini yaparak Teodosic’i aldı ancak tecrübeli guard milli takımda sakatlandı ve henüz hazır değil. Onun yokluğunda da iddialı bir kadroya sahip koç Djordjevic’in ekibi. Pota altında Julian Gamble ile Vince Hunter ile önemli bir güce sahipken, Kyle Weems, Frank Gaines, Stefan Markovic, Cournooh ve Baldi Rossi gibi başka silahlara da sahipler. SOn hazırlık maçlarında eksik de olsa güçlü Fenerbahçe’yi 94-68 ile geçerek dikkatleri tekrar üstlerine çekmişlerdi.

Ligin yeni takımlarından Roma ise kendilerine buraya getiren koç Bucchi ile yola devam ediyor. Kadrolarına tecrübeli isimler katmış olsalar da hazırlık maçlarında pek iyi sinyaller vermediler, takım kimyası konusunda sorunları olduğunu söyleyebiliriz. Son 2 maçta zayıf Kapfenberg’i zorla 2 sayıyla yenerken, Varese’ye ise 8 sayı farkla yenilmişlerdi. Jerome Dyson, Davon Jefferson, Mike Moore, Alibegovic ve William Buford takımlarını ayakta tutmaya çalışacaklar.

Bologna Teo olmasa da çok kaliteli bir kadroya sahip. Koç Djordjevic yönetiminde bu sezon hem Serie A’da hem de EuroCup’da favorilerden biri konumundalar. Evlerinde oynayacakları sezonun açılış maçında da yüksek moral ve özgüvenle oynayacaklar. Son hazırlık maçında Fenerbahçe’yi tam 26 sayı farkla yendiklerini düşündüğümüzde Roma’nın onlara rakip olamayacağını ve çift haneli farklarla kazancaklarını düşünmek yanlış olmaz.

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.72
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Houston Rockets – Indiana Pacers İddaa Tahmini 12.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın iddialı takımlarından Houston Rockets, Doğu’nun dişli takımlarından Indiana Pacers ile Çarşamba saat 23:00’da …