Anasayfa / NBA / Washington Wizards – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 26.10.22

Washington Wizards – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 26.10.22

NBA normal sezon mücadelesinde Washington Wizards, salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 02:00’de Detroit Pistons ile Capital One Arena’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın handikapını deplasman ekip lehine 2.5 olarak belirlemiş.

Indiana ve Chicago’yu geçmeyi başaran Washington Wizards son olarak iki gece önce karşılaştığı Cleveland Cavaliers’a uzatma sonucunda boyun eğdi. Bitime 47 saniye kala 7 sayıyla geride olan ekip iyi bir karakter ortaya koymuş ve Will Barton’ın kritik top çalmasıyla birlikte 30 saniye kala skoru eşitlemişti. Uzatmada ise iyi bir basketbol oynamayan ekip maçı 117-107 kaybetti. Şu ana kadar iyi işler çıkardıklarını söylemek mümkün. Etkili oyunculara sahipler ve orta sıraların üstüne çıkabilecek bir oyun oynuyorlar.

Detroit Pistons ise sezonu Orlando Magic karşısında gelen galibiyetle açtıktan sonra önce New York deplasmanından ardından da Indiana deplasmanından 120 üstü yiyerek mağlup ayrıldı. 23.5 yaş ortalamasıyla ligin en genç dördüncü takımı konumunda olan Detroit Pistons gelecek yıllarda bu potansiyelle çok iyi işler çıkarabilir fakat şu an için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Tecrübesizlik başta olmak üzere bazı sebeplerden ötürü oyun kalitelerinin düştüğünü söyleyebiliriz.

Washington Wizards Bradley Beal, Kyle Kuzma ve Kristaps Porzingis üçlüsü başta olmak üzere güzel bir hücum ritmi yakalamış durumda. Buna hücum üçgeni de diyebiliriz ki rakiplerine her türlü açıdan sorun çıkarmakta başarılı isimlere sahipler. Detroit Pistons ise bahsettiğim üzere genç ve tecrübesiz bir takım. Kadrolarının potansiyelli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat bu potansiyelin şu sıralar daha tecrübeli NBA oyuncularına karşı yetersiz geldiğini düşünmekteyim. Washington’ın maçı kazanmasını bekliyorum.

Eksikler:

Washington: Corey Kispert
Detroit: Marvin Bagley, Alec Burks

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.45
intobet Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.60
Güven Endeksi: 8 Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Sacramento Kings – Chicago Bulls İddaa Tahmini (2) 05.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Sacramento Kings, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Chicago Bulls ile Golden …