Anasayfa / NBA / Washington Wizards – Detroit Pistons İddaa Tahmini 26.10.22

Washington Wizards – Detroit Pistons İddaa Tahmini 26.10.22

NBA normal sezonda Çarşamba sabaha karşı doğu konferansında sezona iyi başlayan Washington Wizards evinde Detroit Pistons’ı konuk edecek. İddaa ve intobet bu karşılaşmada deplasman takımı lehine 3.5 sayılık handikap açıklamış.

Washington Wizards sezona geçen yıl olduğu gibi iyi başladı. Şu ana kadar çıktığı üç maçta doğunun güçlü iki takımı Bulls ve Cavaliers karşısında iyi direnç gösterip, sezon açılışında Pacers karşısında tırnak içinde rahat kazandılar. Üç maç sonunda iki galibiyetleri var ve bu gece evlerinde genç Pistons’ı konuk edecekler. Bu maçın ardından iki günlük dinlenme süreleri var. Boyalı alanı şu ana kadar iyi savundular. Porzingis ve Daniel Gafford bu konuda iyi iş çıkardı. En büyük sorunları şu ana kadar pozisyon başına fazla top kaybı yapmaları oldu.

Detroit Pistons ise ligin genç kadrolarından birine sahip. Bu sezon Dwane Casey’nin elinde geçen iki yıla nazaran daha kaliteli bir kadro var. Çaylak Jalen Duren şu ana kadar süer aldığı üç maçta da iyi performanslar ortaya koyarken Jaden Ivey sezona yayın gerisinden kendisinden beklenenden çok daha iyi şut atarak başladı. Bogdanovic hamlesiyle en büyük açıkları olan şutör eksiğini gidermiş gözüktüler. Lakin dört numarada fizik olarak zayıf kalıyorlar. Cade Cunningham ise henüz istenen verime ulaşabilmiş değil. Wizards maçının ardından yarın sezonun ilk back to back maçına çıkacaklar.

Washington Wizards’ın rakibine normal sezon maçlarında büyük bir üstünlüğü bulunuyor. Rakibe oranla çok daha tecrübeli isimlere sahipler. Formda Cavaliers karşısında deplasmanda maçı biraz da rakibin hatalarıyla uzatmaya götürmeyi başardılar. Geçen sezon yaşadıkları gard sorununu çözmüş Monte Morris eklemesiyle gidermiş durumdalar. Bu gece Pistons karşısında handikabı aşacak güçte olduklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (h:-3.5) – 1.50

İntobet Oranı: MS 1 (h:-3.5) – 1.65

Güven Endeksi: 8

Eksikler:

Washington Wizards: Corey Kispert

Detroit Pistons: Marvin Bagley, Alec BurksHakkında Duru Dağhan

2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

New Orleans Pelicans – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 08.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde New Orleans Pelicans, çarşambayı perşembeye bağlayan gece saat 04:00’te Detroit Pistons ile Smoothie …