Anasayfa / NBA / Washington Wizards – Detroit Pistons İddaa Tahmini 28.03.21

Washington Wizards – Detroit Pistons İddaa Tahmini 28.03.21

NBA normal sezonda Washington Wizards Pazar sabaha karşı 03:00’da evinde Detroit Pistons’ı konuk edecek. İddaa bu karşılaşmada toplam sayı limitini 230.5 olarak belirlemiş. Bets10 ise henüz oranları netleştirmedi.

Washington Wizards all-star arasından düşüşte. Oynadıkları son 9 karşılaşmada sadece evlerinde Utah Jazz’ı yenebildiler. Son iki maçlarında deplasmanda iki kez New York Knicks’e mağlup olurken Russell Westbrook son bir ayki formundan hayli uzaktı. Bradley Beal ise all-star arasından beri skor anlamında sezon ortalamalarının altında kaldı. Davis Bertans’ın sakatlığında hücumdaki opsiyonları daralmış durumda. Beal veya Westbrook’un birebirleri dışında hücumda başka opsiyonları yok. Takas dönemi son ermeden Moritz Wagner ve Troy Brown Jr’ı takımdan gönderip yerlerine Daniel Gafford ve Chandler Hutchinson’ı kadrolarına kattılar.

Detroit Pistons ise ligin hücum anlamında en sınırlı takımlarından beri. Deplasmanda oynadıkları 24 maçta 5 galibiyet alabildiler ki bu anlamda ligin en kötü performansına sahipler. Son maçlarında Brooklyn Nets karşısında evlerinde iyi direnmelerine rağmen son topta maçı uzatma şansını kaçırdılar. Washington karşısında back to back oynayacaklar. Bu sezon oynadıkları sekiz back to back karşılaşmada sadece deplasmanda Boston Celtics ve evlerinde Lakers’i yenebildiler. All-star arasından sonra takım halinde daha iyi savunma yapıyorlar. Oynadıkları son 4 deplasman maçında sadece Houston Rockets’ı yenebildiler.

Washington Wizards all-star arasından sonra ligin savunmadaki kötü alışkanlıklarına geri döndü. Russell Westbrook ve Bradley Beal ikilisinin formsuzluğu takımın hücum gücüne olumsuz yansıyor. Ligin en tempolu oynayan takımı olmalarına rağmen hücumun ilk 10 saniyesinde sayı bulamadıklarında skor üretmekte zorluk yaşıyorlar. Pistons ise son dönemde iyi savunma yapıyor. Deplasmanda oynadıkları son dört maçta rakiplerden 105.3 sayı yediler. İki takımın mücadelesinden düşük skor bekliyorum.

 

İddaa Oranı: Alt (230.5) – 1.52

Bets10 Oranı: –

Güven Endeksi: 7

Eksikler:

Washington Wizards: Davis Bertans, Ish Smith, Thomas Bryant, Bradley Beal (belirsiz)

Detroit Pistons: Dennis Smith Jr (belirsiz), Jahlil Okafor, Killian HayesHakkında Dağhan Duru

Dağhan Duru
1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Chicago Bulls – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 18.04.21

NBA normal sezonda Chicago Bulls Pazar sabaha karşı 03:00’da United Center’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. …