Anasayfa / İddaa Tahminleri / Washington Wizards – Toronto Raptors İddaa Tahmini 03.03.23 (2)

Washington Wizards – Toronto Raptors İddaa Tahmini 03.03.23 (2)

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Washington Wizards Cuma günü saat 03:00’da Toronto Raptors ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.53 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.75 olarak belirlemiş.

Wizards son dönemde toparlanarak play-in yarışında kalmaya çalışıyor. Üst üste 2 maçlarını kaybettikten sonra son maçlarında Hawks’ı deplasmanda 3 sayı farkla geçerek 29 galibiyete ulaştılar ve yüzde 47.5’luk galibiyet oranı ile kendilerine 10. ve son sıradan play-in potasında yer bulabildiler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise üst üste Charlotte ve Indiana engellerini 14’er sayıyla geçtikten sonra formda Knicks’e ise direnmelerine rağmen 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Monte Morris dışında eksikleri yok. 

Raptors ise rakibinden bir adım önde play-in yarışında. Onlar 31 galibiyet topladılar ve yüzde 49.2 galibiyet oranı ile Wizards’dan bir sıra yukarıda yer alıyorlar. Son 5 maçlarının 4 tanesini kazanarak da ne kadar iyi durumda olduklarını kanıtlamışlardı. Deplasman karnelerine baktığımızda ise evden uzakta üst üste 3 maçlarını kazandıktan sonra 27 Şubat’da güçlü Cavs’a direnemediklerini, tam 25 sayı farkla hezimete uğradıklarını görmüştük.  Son maçlarında ise evlerinde dişli rakiplerden Bulls’u 6 sayı farkla geçerek moral bulmuşlardı. Otto Porter Jr. dışında eksikleri yok.

İki takımın da hedefi play-in’de yer almak ve olabilecek en yüksek sırada normal sezonu tamamlamak. Bu yolda son dönemde sergiledikleri basketbol seviyesine ve form grafiklerine baktığımızda Raptors’un bir adım önde olduğunu görüyoruz. Ayrıca kağıt üstünde kadro anlamında da Raptors’un daha iyi durumda olduğunu söyleyebiliriz. Siakam, Trent, Anunoby, VanVleet gibi tecrübeli silahların liderliğinde kalitelerini konuşturarak istedikleri galibiyete ulaşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.53
intobet Oranı: MS 2 – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Houston Rockets İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Memphis Grizzlies Cumartesi günü saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. Hem …