Anasayfa / Endonezya Ligi / West Bandits – Pelita Jaya İddaa Tahmini 05.07.24

West Bandits – Pelita Jaya İddaa Tahmini 05.07.24

Endonezya Ligi mücadelesinde West Bandits Cuma günü saat 16:00’da Pelita Jaya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklamışlar. 

Bandits son 2 maçını üst üste kaybetti ama buna rağmen topladığı 19 galibiyetle liderlik yarışındaki iddiasını sürdürdüğünü belirtelim. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 4 maçta sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi, minimum 171 sayın üretilmişti o maçlarda. Son olarak 3 Temmuz’da konuk ettikleri Tangerang karşısında 95-98’lik skorla kaybetmekten kurtulamadılar. 

Pelita ise rakibinin aksine son 2 maçını üst üste kazandı, iyi durumda. Bu sayede de 20 galibiyete ulaştılar ve onlar da zirve takiplerini sürdürüyorlar. Son 2 maçlarını üst üste deplasmanda kazanırken bir diğer ortak nokta da hücumdaki etkili performanslarıydı, sırasıyla 98 sayı ve 89 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Chapman, Dickey, Saudale ve Dhyaksa takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar. 

İki takım da ilk 4 yarışında önemli bir yere sahip, hatta zirveyi zorluyorlar. Yani bir bakıma denk güçlerin mücadelesini izleyeceğimizi söyleyebiliriz. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahislerine yönelmek istemiyorum. İki takımın da son dönemde tempoyu yükselttiklerini, hücumda verimli oynarken savunmada ise genelde yumuşak kaldıklarını biliyoruz. Bu nedenle de öncelikli tercihim yüksek skordan, yani üst seçeneğinden yana olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.66
Hovarda Oranı: ÜST (171.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …