Anasayfa / Endonezya Ligi / West Bandits Solo – Tangerang Hawks İddaa Tahmini 03.07.24

West Bandits Solo – Tangerang Hawks İddaa Tahmini 03.07.24

Endonezya Ligi mücadelesinde West Bandits Solo Çarşamba günü saat 14:00’da Tangerang Hawks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişler. 

Solo her ne kadar son 3 maçından ikisini kaybetmiş olsa da topladığı 19 galibiyetle halen ligin iddialı zirve takımlarından biri konumundalar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 5 maçlarından 4 tanesini kazandıklarını gördük. Son 2 maçlarını üst üste deplasmanda oynarken, buradaki rakipleri Tangerang’ı 8 sayı farkla geçerken Bumi’ye ise direnememişler ve tam 19 sayı fark yemişlerdi. 

Tangerang ise son 3 maçını kaybetmiş ve formsuz bir takım… Zaten 24 maçtan sadece 6 galibiyet çıkarabilmişlerdi ve play-off potasından ise 5 adım uzaktalar şuanda. Deplasman karnelerine baktığımızda ise beklediğimiz gibi kötü bir senaryo görüyoruz, son 5 maçlarının tamamını kaybettiler. Son 2 deplasman maçlarında ise Rans’a 11 sayı ve Satria Muda’ya ise tam 31 sayı farkla kaybettiler. 

İki takım arasında oynanan son maçta Solo deplasmanda olmasına rağmen rakibine tam 101 sayı atmış ve 8 sayı farkla kazanmayı başarmıştı. Şimdi evlerinde olacaklar ve rakibin deplasmanda ne kadar zorlandığını da düşündüğümüzde zirve yarışından kopmamak adına ekstra motivasyonla çıkacakları bu maçı da farklı kazanmalarını, yani handikapı da geçmelerini bekliyor olacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.65
intobet Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.81
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …