Anasayfa / Anwil Wloclawek / Wilki Morskie Szczecin – Anwil Wloclawek İddaa Tahmini 17.05.23

Wilki Morskie Szczecin – Anwil Wloclawek İddaa Tahmini 17.05.23

Polonya Ligi çeyrek final serisi 5. ve son maçında Wilki Morskie Szczecin Çarşamba günü saat 21:00’da Anwil Wloclawek ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.54 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.68 olarak belirlemiş.

Szczecin normal sezonu 2. sırada bitirmiş olmasına ve saha avantajı ile bu seriye başlamış olmasına rağmen rakibinin direncini bir türlü kıramadı. Hatta 2. maçta evlerinde de kaybederek bir çok yaşadılar ama sonrasında çabuk toparlanarak deplasmanda kazandılar ve tekrar saha avantajını ele aldılar ki nitekim bu karar maçını kendi evlerinde oynama şansına sahipler. Fayne, Meier, Brown, Cuthbertson yine takımın en güvendiği isimler olacaklar.

Europe Cup şampiyonu Anwil ise normal sezonu 7. sırada bitirmesine rağmen bu seride şuana kadar ne kadar dişli bir rakip olduğunu gösterdi ve serinin 5. maça kadar uzamasını sağladı. Son maçı evlerinde oynamanın avantajıyla etkili bir savunma yapmışlar ve 70-64 ile kazanarak karar maçı için tekrar Szczecin’e konuk olmayı başarmışlardı. Sanders, Greene, Petrasek, Moore takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

İki takım arasında kağıt üstünde net farklar var demek zor. Ayrıca iki takım da bu seride birbirini deplasmanda yenmeyi başarmıştı. Dolayısıyla tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasını izliyoruz. Ancak bu denkliğe rağmen ben böyle kritik bir karar maçında ev sahibi avantajının belirleyici olacağını düşünüyorum. Szczecin’in kaliteli Amerikalı oyuncuları Fayne, Meier, Brown, Cuthbertson liderliğinde taraftarının da desteğiyle de kazanan taraf olacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.54
Hovarda Oranı: MS 1 – 1.68
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Southland – Taranaki İddaa Tahmini 10.06.23

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Southland Cumartesi günü saat 08:00’da Taranaki ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …