Anasayfa / Hazırlık Maçları / Wilki Morskie Szczecin – Prometey İddaa Tahmini 12.09.23

Wilki Morskie Szczecin – Prometey İddaa Tahmini 12.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Wilki Morskie Szczecin Salı günü saat 17:00’da Prometey ile karşılaşacak. intobet misafir takımın galibiyetin galibiyeti için oranı 1.61 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Szczecin geçen sezonun şampiyonu ve bu sezon BCL’de direkt olarak grup aşamasında boy gösterecekler. Koç Miloszewski ile yola devam ediyorlar. Geçen sezondan Mazurczak, Meier, Cuthbertson, Matczak, Borowski takımda kalan değerli parçalar. Woodson birkaç gün önce transfer edildi, daha çok taze ve bu maçta kadroda olması beklenmiyor. Çaylak uzun Udeze ve Ludwigsburg’dan hatırlayacağınız Dunn diğer öne çıkan transfeler konumunda. 

Ukrayna temsilcisi Prometey geçen sezon olduğu gibi yine EuroCup’da mücadele edecek. Koç Ginzburg ile yola devam ediyorlar ve geçen sezon EuroCup’da yarı final oynayan kadroyu büyük ölçüde korudular. Agada, Sanon, Lypovyy, Sydorov, Voynaloych, Balvin, Petrov yola devam ettikleri isimler. Onların yanına kaliteli yabancılar eklediklerini de söylemeliyiz. Marcus Keene, Ronald March, Davon Reed, Kulboka, Floyd, Odiase takımın çok şey beklediği yeni isimler.

Prometey’in elinde çok daha geniş ve kaliteli bir kadro olduğunu söyleyebiliriz. Koç Ginzburg faktörüyle beraber bu sezon yine EuroCup’da ilk 4 adaylarından biri oalcaklar. Szcecin tarihinde ilk kez BCL’de oynayacak ancak kadrosunu buna göre güçlendiğini söylemek güç. Ukrayna temsilcisinin Keene, Reed, Kulboka, Odiase, Agada, Balvin gibi kaliteli silahlarıyla beraber bu maçta hata yapmayacağını düşünüyorum. Hazırlık maçı olduğu için handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 2 – 1.61
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …