Anasayfa / Edmonton Stingers / Winnipeg Sea Bears – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 04.07.24

Winnipeg Sea Bears – Edmonton Stingers İddaa Tahmini 04.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Perşembe günü saat 03:00’da Edmonton Stingers ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 181.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Winnipeg son 3 maçını üst üste kazanarak toparlandı diyebiliriz. Bu sayede de 6 galibiyete ulaştı ve konferansta biz de ilk 4 yarışında varız dediler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçlarını üst üste kazanırken hücumda da etkili olmuşlardı, sırasıyla 103 sayı ve 94 sayı göndermişlerdi rakip potalara. Eski dost Wright-Foreman son maçta 22 sayı, 6 ribaund, 16 asist ile yıldızlaşırken, Muenkat da ona 11 sayı, 13 ribaund ile destek olmuştu galibiyet yolunda. 

Edmonton ise son 5 maçtan 4 tanesini kazandı, ne kadar formda olduğunu gösterdi. Bu sayede 9 galibiyete ulaştılar ve liderlik koltuğunu Vancouver ile paylaşmayı sürdürdüler. Deplasman karnelerine bakınca keyiflerin yerinde olduğunu görebiliyoruz, son 5 maçlarınnı tamamını kazandılar. Ayrıca son 2 maçlarında bir diğer ortak nokta da yüksek tempo ve bol skordu, bize sırasıyla 184 sayı ve 195 sayı izletmişlerdi.

İki takım son olarak 16 Haziran’da yine bu sahada karşılaştılar ve Edmonton daha etkili bir hücum performansı sergilediği için evine 87-97’lik skorla kazanarak bir galibiyetle dönmüştü. İki takımın da son maçlarda sergiledikleri performanslara baktığımızda tempo ve hücum odaklı basketbol trendini sürdürdüklerini görebiliyoruz. Bu maçta da karşılıklı olarak 90 baremini aşmaları beni şaşırtmaz.

İddaa Oranı: – 
Bets10 Oranı: ÜST (181.5) – 1.77
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …