Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Braunschweig İddaa Tahmini 06.12.20

Wurzburg – Braunschweig İddaa Tahmini 06.12.20

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde Wurzburg Pazar saat 22:30’da Braunschweig ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 164.5 olarak belirlemiş.

Wurzburg sezona beklendiği gibi sıradan, vasat bir giriş yaptı. Zaten hedefleri orta sıralarda yer almak her zaman olduğu gibi. 3 maçlarınnda 1 tanesini kazanabildiler. Genel anlamda savunmada sorun yaşadıklarını gördük, 2 maçta potalarında 90 sayı görmüşlerdi ve maçlarından ikisinde 166 baremi aşılmıştı. Hücumda son maç dışında iyi işler çıkardılar. Tayler Persons, Micha Downs ve Mark Ogden takımın öne çıkan isimler oldular.

Braunschweig da rakibi gibi ligin orta şekerli takımlarından biri olmaya aday. Onlar da 3 maçlarından sadece birini kazanabildiler. Bir maçlarını kenara koyarsak diğer 2 maçta bizlere yüksek tempolu ve bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Oldenburg’a 83-111 kaybederken Vechta’yı ise 96-78 ile geçmişlerdi. Genç kanat oyuncusu Jallow sezona çok iyi giriş yaptı ve 19.3 sayı ortalaması ile takıma liderlik ediyor. James Robinson da takımın organizasyonunu sağlarken skora da katkı veriyor.

Kadro kalitesi anlamında ve ilk 3 maçta oynanan basketbola bakıldığında denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi söylemek yanlış olmaz. İki ekip de hücumda sorun yaşamadılar diyebiliriz bu maçlarda. Wurzburg’da Persons ve Downs, Braunschweig’da ise Jallow ve Mushidi etkili oluyorlar yüksek tempoda. Bu maçta da birbirlerine tempo konusunda cömert davranacaklarını ve zaten pek iyi durumda olmayan savunmalarının ön planda olmayacağını tahmin ediyorum. Bu nedenle tercihimi yüksek skordan yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.50 
Bets10 Oranı: ÜST (164.5) – 1.50
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …