Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Frankfurt İddaa Tahmini 07.05.21

Wurzburg – Frankfurt İddaa Tahmini 07.05.21

Almanya easyCredit BBL 28. hafta erteleme maçında Wurzburg Cuma saat 20:00’da Frankfurt ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Wurzburg’un önünde 2 maç kaldı ve en az birini kazanarak düşme tehlikesinden tamamen kurtulmak istiyor. Geçen maçta denk rakiplerinden Chemnitz karşısında bunu yapacaklardı ama son topta şansları yardım etmedi. 83-84 yenildikleri o maçta Lowery 17 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile komple bir performans sergilerken ona ek olarak tam 5 isimden daha çift haneli skor katkısı aldıklarını da belirtelim. Ancak savunmada Ziegenhagen’den gelen sürpriz katkıya çözüm bulamayınca kaybetmişlerdi 1 sayıyla.

Frankfurt ise zaten 11 galibiyet topladı ve düşme hattıyla da play-off yarışıyla da alakaları yok, bu nedenle kafaları rahat bir şekilde çıkacaklar bu formalite maçına. Kalan 2 maçlarını da bu kafayla oynayacaklar ki son 5 maçlarını da üst üste kaybederek zaten kafaca sezonu bitirdiklerini göstermişlerdi. Son 4 deplasman maçlarını üst üste kaybederken sırasıyla 12, 37, 12 ve 23 sayı fark yediler rakiplerinden. 4 Mayıs’taki son maçlarında konuk oldukları Bayreuth’a hiç direnememişler ve 81-58 ile ezilerek yenilmişlerdi. 

İki takım arasında kadro kalitesi anlamında pek fark olmadığı bir gerçek. Ana hem bu maçta daha fazla galibiyete ihtiyacı olan hem de ev sahibi avantajına sahip olan taraf Wurzburg. Ayrıca son maçta Lowery liderliğinde serilgedikleri dirençli basketbolla da Frankfurt’a göre çok daha iyi bir görüntü verdiler. Bu maçta artık düşme hattından kendilerini tamamen koruyacak, aradıkları o galibiyete ulaşacaklarını, kafaca sezonu bitirmiş olan Frankfurt’u düşük handikapı geçerek yeneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Taranaki Mountainairs – Manawatu Jets İddaa Tahmini 25.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Taranaki Mountainairs Cuma saat 10:30’da Manawatu Jets ile karşılaşacak. Bets10 toplam …