Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Oldenburg İddaa Tahmini 30.12.18

Wurzburg – Oldenburg İddaa Tahmini 30.12.18

Almanya easy Credit BBL 13.hafta mücadelesinde Wurzburg Pazar saat 17:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 4.5 olarak açıklamış.

Wurzburg 11 maçtan sadece 4 galibiyet çıkarabildi ve play-off potasından da 2 galibiyet uzakta kaldılar. Evlerindeki performansları da vasat, 6 maçtan sadece ikisinde yüzleri güldü. BBL sahnesindeki son 3 iç saha maçlarında ise sırasıyla Braunschweig’a 7 ve Alba Berlin’e 19 sayı farkla kaybettikten sonra Jena’yı 15 sayı fark atmışlardı.

Oldenburg ise bu sezonun en formda ekiplerinden biri, üst düzeyde bir basketbol oynuyorlar ve ellerindeki kalitenin kadroyu sadece BBL’ye konsantre etmenin de avantajlarını yaşamaya devam ediyorlar. Deplasmanda oynadıkları 6 maçtan 4 tanesini kazandılar ve bu kulvarda ligin en iyi takımları arasında yer alıyorlar. Son 2 deplasman maçlarında da ligin önemli takımlarından Bonn’u ve Bayreuth’u 20’şer sayı farkla çok rahat geçtiler.

Wurzburg son haftalarda biraz toparlanma sinyalleri verse de ellerindeki kadro kalitesi ve oynadıkları basketbol seviyesi BBL’de play-off potası için bile zayıf. Oldenburg ise bu sezon gözünü ilk 4 sıraya dikmiş durumda ve sadece lige konsantre olmanın avantajı ile de şimdiye kadar çok iyi iş çıkardılar. Son 2 deplasman maçında Bayreuth ve Bonn gibi iki değerli takıma karşı 20 sayı fark atmış Oldenburg’un bu deplasmanda da çift haneli farklarla rahat bir galibiyet çıkarmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (-4.5) / 1.68
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …