Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Wurzburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 03.03.23

Wurzburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 03.03.23

Almanya easyCredit BBL 22. hafta mücadelesinde Wurzburg Cuma günü saat 22:30’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.61 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.72 olarak belirlemiş. 

Wurzburg bu sezon beklentilerin üstüne çıkan ekiplerden birisi. 21 maçtan 11 tanesini kazandılar ve kendilerine 7. sırada yer buldular. Milli aradan önce de son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar, formda olduklarını belirtmemiz lazım. Evlerinde de 3 maçlık bir serileri var, sırasıyla Chemnitz, Hamburg, Heidelberg gibi denk rakipleri geçmişler, hata yapmamışlardı. Aradan önceki son sınavda konuk ettikleri Heidelberg’i 90-71 ile sahadan silmişlerdi!

Ulm ise son dönemde çıkışa geçerek hayal kırıklığı yarattığı dönemi taraftarlarına unutturmaya çalışan bir ekip. Nitekim aradan önceki son 5 maçtan da 4 tanesini kazandıklarını belirtelim. Deplasmandaki son 3 maçlarına baktığımızda ise Mitteldeutscher’i 4 sayı ile ve Bayreuth’u 16 sayı farkla geçerken Bamberg’e ise sürpriz şekilde tam 20 sayı farkla yenildiklerini gördük ki araya da bu kötü mağlubiyetle girmişlerdi zaten. 

Kağıt üstünde iki takım arasında bana göre net farklar var. EuroCup takımı Ulm hem bütçe hem de kadro kalitesi anlamında rakibinden bir adım önde. Ancak form grafiği açısından ise Wurzburg daha iyi durumda diyebiliriz. Buna rağmen Ulm’un play-off yarışında girilen artık bu kritik dönemde hata yapmayacağını, Matheus, Hawley, Paul, Caboclo, Jallow gibi kaliteli silahlarını devreye sokarak hanesine bir galibiyet daha yazdıracağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.61
intobet Oranı: MS 2 – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem …