Anasayfa / Çin Ligi / Xinjiang – Jilin İddaa Tahmini 07.07.20

Xinjiang – Jilin İddaa Tahmini 07.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Xinjiang Salı saat 14:35’de Jilin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler.

Xinjiang geri dönüşün formda takımlarından biri, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu maçların 3 tanesinde de rakiplerine çift haneli farklarla üstünlük kurdular. Son olarak deplasmanda Nanjing’i 14 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Yıldız uzun Zhou Qi etrafında toplanmış iyi bir kadroları var. Ziming Fan ve Caiyu Tang da takımın diğer skor opsiyonları olarak öne çıkıyorlar.

Jilin ise geri dönüş bölümünün zayıf takımlarından biri. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler. Genelde rakiplerine direnmeye çalışsalar da Fujian’a 9 ve Shenzhen’e 8 sayı farkla yenildiklerini belirteyim. Tek yabancıları Sean Hill elinden geleni yapsa vasat kalıyor. Huabio Dai ve Jiang Yuxing ona destek olmaya çalışan isimler ama şuana kadar takım olarak olumlu sinyaller vermediler.

Xinjiang taraftarsız olsa da kendi sahasında oynamanın avantajına sahip. Bununla beraber son dönemde daha formda oldukları da bir gerçek. Pota altında Zhou Qi faktörünü doğru kullanarak yine üstünlük kurabileceklerini, Hill’i de savunmada kontrol altında tutup rakibin direncini kırabileceklerini düşünüyorun. Jilin kolay pes etmeyen bir takım olduğu için handikap yüksek görünebilir ama ben Xinjiang ve yıldız uzunu Zhou Qi’ye güveniyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.67
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.82
Güven Eneksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Fiba Şampiyonlar Ligi Basketbol.net iddaa tahmin ve bahis analizleri

Anwil Wloclawek – Belfius Mons İddaa Tahmini 23.09.20

FIBA Şampiyonlar Ligi elemeleri kapsamında Kıbrıs’da tarafsız sahada oynanacak yarı final maçında Anwil Wloclawek Çarşamba …