Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Yeni Zelanda – Japonya İddaa Tahmini 07.09.19

Yeni Zelanda – Japonya İddaa Tahmini 07.09.19

Dünya Kupası klasman mücadelesi O grubu maçında Yeni Zelanda Cumartesi saat 10:30’da Japonya ile karşılaşacak. İddaa Japonya lehine 14.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 15.5 olarak açıklamış.

Yeni Zelanda ikinci tura çıkamamış olsa da ilk turun en dirençli takımlarından biriydi. Ancak sadece bir galibiyetle gelebildiler klasman grubuna ve bu nedenle bu maçı kazanmak zorundalar Olimpiyat elemeleri konusunda şanslarını devame ettirebilmeleri için. Son maçta da güçlü Yunanistan’a karşı formda yıldızları Corey Webster liderliğinde çok iyi oynamışlardı.

Japonya ise ilk turu 0 çekerek tamamladı ve takımın genç yıldızı Hachimura’nın da klasman grubundaki maçlarda forma giymeyeceği açıklandı. Dolayısıyla havlu attıklarını söylemek yanlış olmaz. Watanebe ve Baba ile klasman maçlarında ayakta kalma şansları yok, Hachimura’yı oynatmayacaklarına göre demek ki Olimpiyat elemeleri hedefleri yok.

Yeni Zelanda zaten Japonya tam kadro olsa yani Hachimura oynasa bile maçın favorisiydi. Şimdi Hachimura’nın yokluğunda ağır favoriler. Corey Webster ve Fotu liderliğinde bu maçı kazanarak Olimpiyat elemeleri yolunda avantajı ceplerine koyacaklarını düşünüyorum. Hachimura’sız Japonya’nın da erken kırılmasını bekliyorum ki bu da handikapı aşmalarını sağlayacaktır.

İddaa Oranı: MS 1 (-14.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.69
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 06.08.20

NBA‘in iddialı şampiyonluk adaylarından biri olan Los Angeles Lakers, Batı’nın dişli takımlarından Oklahoma City Thunder …