Anasayfa / FIBA U19 Dünya Şampiyonası / Yeni Zelanda – Senegal İddaa Tahmini 30.06.19

Yeni Zelanda – Senegal İddaa Tahmini 30.06.19

FIBA U19 Şampiyonası mücadelesinde Yeni Zelanda Pazar saat 18:15’de Senegal ile karşılaşacak. İddaa henüz oranları açıklamamışken Bets10 ise limiti 149.5 olarak açıklamış.

Yeni Zelanda ilk maçta turnuvanın favorilerinden ABD ile karşılaşmış ve 71-111 gibi can sıkıcı bir skorla kaybetmekte kurtulamamıştı. Güçlü rakibinin yüksek tempoda oynaması bile onların hücum performansını yükseltememiş, sadece 71 sayıda kalmışlardı. Yetenekli ve yaratıcı bir liderlerinin olmamasının acısını çok çekecekler bu turnuvada.

Senegal de turnuvanın zayıf halkalarından biri ve ilk maçta bir diğer güçlü ekip Litvanya karşısında hiç varlık gösterememişler, 52-76 kaybetmişlerdi. Evet savunmayı sertleştirip fiziksel oyunla Litvanya’nın ritm bulmasına izin vermediler ama kendileri de skor bulma konusunda ne kadar sıkıntılı olduklarını gösterdiler sadece 52 sayı üretebilince.

İki takım da ilk maçta bizlere gösterdi ki bu turnuvayı biraz formalite icabı oynayacaklar. Bu nedenle denk güçlerin kapışması olacağını söyleyebiliriz bu maçın. İki takımın hücum güçlerinin ne kadar vasat olduğunu ve Senegal’in rakibi bozmaya yönelik oyun tarzını düşündüğümüzde bu maçta yüksek skor beklemek bence hata olacaktır.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (149.5) / 1.83
Güven İndeksi: 7/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Trefl Sopot – Arka Gdynia İddaa Tahmini 20.09.20

Polonya Ligi 4.hafta mücadelesinde Trefl Sopot Pazar saat 18:35’de Arka Gdynia ile karşılaşacak. Hem İddaa …