Anasayfa / Genel / Yunanistan – İngiltere İddaa Tahmini 25.02.18

Yunanistan – İngiltere İddaa Tahmini 25.02.18

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net
Basketbol analizleri – Basketboltahmin.net

2019 Dünya Kupası Elemeleri Avrupa kıtası H grubu mücadelesinde Yunanistan Pazar akşamı saat 19:00’da İngiltere ile karşı karşıya gelecek. İddaa toplam sayı limiti olarak 153.5 açıklamışken Bets10 da oranları 153.5 olarak belirlememiş.

Yunanistan çok kolay olmasa da ilk 3 maçını kazanarak grupta boş yere favori olmadığını göstermişti. Euroleague ve NBA oyuncularından yoksun olmalarına rağmen başta Bourousis olmak üzere diğer oyuncuların özverili performansları ile geride kalmadılar. Ayrıca bu 3 maçta ekollerinin aksine hücumdaki etkinlikleri ile galibiyetler elde ettiklerini de belirtmemiz lazım. 3 maçtan 2 tanesinde bu barem rahat aşılmıştı, 166 ve 162 sayı çıkmıştı bu maçlarda. Bourousis, Vasilopoulos ve Mavroedis bu kadronun ön plana çıkan isimleri oldular şuana kadar.

İngiltere ise elindeki sınırlı yetenek havuzundan aslında hiç de fena olmayan bir kadro kurmuş ve göze hoş gelen bir basketbol da oynuyorlar. Ama savunmadaki isteksizlik ve yumuşaklıkları artı hücumdaki dağınık yapıları ile maç kazanmaları pek mümkün olmuyor, sadece skor bulmaya yönelik düzen dışı bir basketbol oynuyorlar. İlk 3 maçlarında sırasıyla 166, 143 ve 157 sayı çıkmıştı. Olaseni, Okerafor ve Nelson koç Alfonso’nun en güvendiği isimler oldular şuana kadar.

Yunanistan ekol basketbol sistemlerinin aksine bu kadro ile ilk 3 maçta daha çok hücuma önem veren bir takım görüntüsü çizdi ve 80 sayıyı çok zorlanmadan geçtiler. İngiltere de savunmada onları durdurabilecek bir sertliğe ya da disipline sahip değil. Ama hücumda tempo arttığında zaman zaman Yunanistan’a kafa tutacak performanslar sergileyebileceklerini düşünüyorum, kolay pes etmeyeceklerdir en azından 2-3 çeyrek. Buradaki hücum performansları da maçın üste gitmesi için bence yeterli olacaktır.

Güven İndeksi: 8/10

İddaa Oranı: ÜST (153.5) / 1.70

Bets10 Oranı: ÜST (153.5) / 1.85

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Teksüt Bandırma – Meksa Yatırım Afyon Belediyespor İddaa Tahmini 15.12.19

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 12.hafta mücadelesinde Teksüt Bandırma Pazar saat 20:00’da Meksa Yatırım Afyon …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir