Anasayfa / Andorra / Zaragoza – Andorra İddaa Tahmini 10.05.22

Zaragoza – Andorra İddaa Tahmini 10.05.22

İspanya Liga Endesa 33. hafta mücadelesinde Zaragoza Salı saat 21:30’da Andorra ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.51 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.75 olarak belirlemiş.

Koç Sakota’nın göreve gelmesiyle üst üste iyi sonuçlar alan Zaragoza son 2 maçını ise üst üste kaybetti ve dolayısıyla halen düşme tehlikesini yaşıyorlar. 11 galibiyetleri var ve potadan sadece 1 adım uzaktalar. Bu maçı da kazanarak Endesa’da kalmayı garantilemek istiyorlar. Evlerindeki son maçta dişli ve formda rakipleri Bilbao’ya 2 sayı farkla yenilirken, geçen hafta ise konuk oldukları Euroleague ekiplerinden Baskonia’ya hiç direnememişler ve 32 sayı farkla ezilmişlerdi. Uzun süredir sakat olan Okoye dışında eksikleri yok. 

Andorra’da ise durumlar daha da karşılık, 32  maçtan 10 tanesini kazanabildiler ve kendileri gibi olan Burgos ve Fuenlabrada ile beraber düşme potasında yer alıyorlar. Son 3 maçlarından ikisini kazanarak biraz toparlanma sinyalleri vermişlerdi. Ama son deplasman maçlarında Valencia karşısında direnseler de 5 sayı farkla kaybetmişler, ondan önceki 2 depalasman maçlarında da Granca ve Malaga karşısında yine galibiyetle tanışamamışlardı, yani evden uzakta durumları pek iyi değil. Diagne’nin durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok. 

İki takım arasında aslında kağıt üstünde öyle net farklar yok. Ama Zaragoza’nın son haftalarda özellikle iç saha performansı ile yükselişe geçtiğini gördük. İki takım adına da düşme potasından kurtulabilmek adına final niteliğindeki maçlardan biri olacak. Dolayısıyla son ana kadar çekişme görebiliriz. Ama ben Zaragoza’nın ev sahibi avantajını iyi kullanacağını ve tecrübeli isimlerin liderliğinde istediği galibiyeti alarak düşme potasından net olarak uzaklaşıp son hafta öncesi rahat bir nefes alacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.51
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.75
Güven Endeksi: 4Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Ludwigsburg – Ratiopharm Ulm İddaa Tahmini 17.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 2. maçında Ludwigsburg Salı saat 20:00’da Ratiopharm Ulm ile karşılaşacak. …