Anasayfa / Bilbao / Zaragoza – Bilbao İddaa Tahmini 13.12.20

Zaragoza – Bilbao İddaa Tahmini 13.12.20

İspanya Liga Endesa 14. hafta mücadelesinde Zaragoza Pazar saat 19:00’da Bilbao ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 84.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 86.5 olarak belirlemiş.

Zaragoza 13 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildi ve büyük hayal kırıklığı yarattı şuana kadar. Arjantili koç Hernandez’in gelmesiyle beraber öncelikle hücumda verimlilikleri arttı ve bununla beraber son maçlarında da Andorra’yı 83-98’lik net bir skorla geçerek 6 maçlık galibiyet özlemine son verdiler Endesa sahnesinde. Evlerindeki son 2 maçta 102 ve 85 sayı ürettiklerini görmüştük. Dylan Ennis takımın skor yükünü çekerken, Benzing de ona eşlik eden diğer isim oldu. Brussino da Seeley’nin ayrılmasının ardından daha fazla sorumluluk alıp çift haneli katkılar veriyor. San Miguel ve Justiz dışında eksikleri yok.

Bilbao ise bu sezonun zayıf halkalarından biri. 12 maçtan 10 tanesini kaybettiler ve düşme hattında yer alıyorlar. Deplasmanda ise 6 maçtan 5 tanesini kaybettiler. Evden uzakta savunmada da ciddi sorunlar yaşıyorlar, şimdiye kadar maç başına 90 sayı gördüler potalarında. Son 3 deplasman maçlarında 94, 82 ve 89 ve sayı yemişlerdi. Savunmaları böyle kötüyken hücumda ise Serron ve Balvin gibi iki önemli silahın yokluğunda Jaylon Brown, Jonathan Rousselle, Jaroslaw Zyskowski ile direnmeye çalışıyorlar.

Zaragoza hem kadro kalitesi olarak hem de son maçlarda ortaya koyduğu basketbol seviyesi, agresiflik artı direnç konusunda Bilbao’dan bir adım önde. Ayrıca Balvin’in yokluğunda Bilbao’nun pota altı savunmasının da çok düştüğünü belirtelim. Ennis, Benzing, Brussino üçlüsüyle bu maçta da Bilbao’nun deplasmanlarda iyice yumuşayan savunması karşısında yüksek tempolara çıkıp skor üretiminde sorun yaşamayacaklarını ve kazanırken 90 sayıları dahi görebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (84.5) – 1.48
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.78
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tianjin – Liaoning İddaa Tahmini 13.04.21

Çin Ligi 56. maç gününde Tianjin Salı saat 06:00’da Liaoning ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi …