Anasayfa / Herbalife Gran Canaria / Zaragoza – Gran Canaria İddaa Tahmini 24.06.20

Zaragoza – Gran Canaria İddaa Tahmini 24.06.20

İspanya Liga Endesa final turnuvası B grubu 4. maçında Zaragoza Çarşamba saat 16:30’da Gran Canaria ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 162.5 olarak belirlemiş.

Normal sezon çok iyi performans gösteren Zaragoza, bunu final turnuvasına yansıtamadı ve oynadığı 3 maçı da kaybetti. Artık bu maça sadece formalite icabı çıkacak. İlk 2 maçını kaybettikten sonra da zaten durumları netleşmiş, bu nedenle de son maçı 0 savunma ve yüksek tempoyla antrenman niteliğinde oynamış, Andorra’ya 93-113 ile kaybetmişlerdi. Ennis, Benzing, Brussino, Radovic gibi etkili isimler liderliğinde skor üretiminde sorun yaşamıyorlar.

Koç Katsikaris’in öğrencileri ise normal sezonun aksine bu turnuvada çok daha diri ve iyi bir görüntü verdiler şuana kadar. 3 maçta sadece favori Real’e kaybettiler ve Andorra’yı 88-104, Burgos’u 91-87 ile geçerek yarı final yolunda avantajı konuma geçtiler. İki tecrübeli oyuncu Cook ve Bourousis’in liderliğinde zaman zaman Costello zaman zaman da Burjanadze’den x-faktör katkısı alarak yüksek tempoda bol skor üretip kazanmayı bildiler şuana kadar.

Zaragoza için sadece formalite maçı olacakken Gran Canaria için yarı final şansını son maça taşımak için mutlak galibiyet gerektiren bir maç olacak. İki takımın da zaten yüksek tempoda oynadığını ve savunmayı ikinci plana attığını biliyoruz. Bu maçta da birbirlerine tempo konusunda cömert olacaklarını, özellikle iddiası olmayan Zaragoza, son Andorra maçında da gördüğümüz üzere savunmayı iyice boşlayacağını düşünüyorum. Bol skorlu ve keyifli bir mücadele izleyeceğimizi düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.45
Bets10 Oranı: ÜST (162.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …