Anasayfa / İddaa Tahminleri / Zaragoza – Joventut Badalona İddaa Tahmini 06.05.23

Zaragoza – Joventut Badalona İddaa Tahmini 06.05.23

İspanya Liga Endesa 31. hafta mücadelesinde Zaragoza Cumartesi günü saat 19:00’da Joventut Badalona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışlar.

Zaragoza son dönemde düşüş içinde olan takımlardan birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 11 galibiyette kaldılar. Ana hedeflerini ise gerçekleştirdiklerini belirtelim, çünkü düşme hattından 3 adım uzaktalar ve kalan 4 maçtan 1 tanesini kazansalar bile ligde kalmayı garantileyecekler. Bununla beraber son 2 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak bizlere yüksek skorlar izlettiklerini gördük, sırasıyla 187 ve 179 sayı üretilmişti o maçlarda. Mara ve Langarita dışında eksikleri yok. 

Badalona ise EuroCup’dan elendikten sonra artık hedef ligde play-off’a en iyi sıradan girmek olacak. 18 galibiyetleri var ve 5. sıranın üstüne çıkma şansları yok. Ama aynı galibiyet sayısına sahip EuroCup şampiyonu Granca’yı geride bırakıp en azından 6. sırada yer almak istiyorlar. Bu arada play-off’da yer almayı da garantilediklerini belirtelim, kafaları bu anlamda rahat. Son 3 lig maçlarına baktığımızda ise ikisinde 156 ve 162 sayı izletmişlerdi bizlere. Tecrübeli guard Ribas dışında eksikleri yok.

İki takım adına da artık sezonun geri kalanının formalite niteliğinde geçeceğini söyleyebiliriz. İki takım da ana hedeflerini gerçekleştirmiş durumda, Zaragoza düşme hattından kurtuldu ve Badalona ise play-off biletini garantiledi. Dolayısıyla bu maçta koçların oyuncularını savunma konsantrasyonunu konusunda oyunun içinde tutabileceklerini düşünmüyorum. 29 Ekim’deki ilk karşılaşmalarında 173 sayı açıkmıştı ve bu maçta da yüksek skorlar bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (156.5) – 1.50
Best10 Oranı: ÜST (156.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia İddaa Tahmini 30.05.23

İspanya Liga Endesa çeyrek final serisi 2. maçında Joventut Badalona Salı günü saat 22:00’da Cazzo …