Anasayfa / İddaa Tahminleri / Zaragoza – Obradoiro İddaa Tahmini 13.04.22

Zaragoza – Obradoiro İddaa Tahmini 13.04.22

İspanya Liga Endesa 19. hafta erteleme maçında Zaragoza Çarşamba saat 22:30’da Obradoiro ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişken Bets10 ise hadikpaı 2.5 olarak belirlemiş.

Zaragoza bu sezonun zayıf halkalarından biri. 27 maçlarından sadece 8 tanesini kazanabildi ve süşme potasında yer alıyorlar. Ancak toplam 4 takımla beraber averajla sıralanıyorlar yani buradan kurtulma şansları halen yüksek bir oranla devam ediyor. Evlerindeki son 2 maçlarında güçlü rakiplere karşı direnememişler, Tenerife’ye 15 ve Badalona’ya 14 sayı farkla yenilmişler, iki maçta da 65 sayıyı bile göremeyerek hücumda sınıfta kalmışlardı. Okoye bu maçta da yok, Ferrari ise forma giyebilecek durumda.

Obradoiro da rakibi gibi ligin alt sıra ekiplerinden biri. 27 maçlarından sadece 9 tanesini kazanabildiler ve düşme hattında yer alan 4 takımdan 1 galibiyet uzaktalar, onlar adına da tehlike devam ediyor net olarak. Deplasman karnelerine baktığımızda da oldukça sıkıntılı olduklarını biliyoruz, üst üste 9 maçlarını kaybettiler. Son olarak Fuenlabrada’ya konuk olmuşlar ve iyi direnmelerine rağmen son nefeste 93-92 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. O maçta Birutis 13 sayı, Robertson ve Scrubb kardeşler 13’er sayıyla katkı vermişlerdi. Koç Fernandez bu maçta tüm oyuncularından faydalanabilecek. 

İki takım da alt sıralarda yer alıyor ve temel hedefleri sezonu düşme potasından uzak tamamlamak olacak artık. Obradoiro’nun deplasmanda tam 9 maçtır kazanamadığını, Zaragoza’nın da şiddetle bir reaksiyon galibiyetine ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Zaragoza’nın Bone, Cook, Mekowulu üçlüsünün liderliğinde aradığı, şiddetle ihtiyacı olan galibiyete ulaşacağını, bunu yaparken de düşük handikapı geçebileceğini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …