Anasayfa / Hazırlık Maçları / Zaragoza – Valencia İddaa Tahmini 27.08.21

Zaragoza – Valencia İddaa Tahmini 27.08.21

Hazırlık Maçları kapsamında Zaragoza Cuma saat 20:00’da Valencia ile karşılaşacak. Bets10 misafir takımın galibiyeti için 1.48 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Koç Ponsarnau’yu göreve getirerek yeniden yapılanan Zaragoza, ilk hazırlık maçında denk rakiplerinden Manresa’yı son topta 72-71 ile yenmeyi başarmışlardı. O maçta yeni transferlerden Okoye 20 sayı ile yıldızlaşırken, bir diğer yeni transfer Vanwijn de 10 sayı ile diğer çift haneli skor katkısı verebilen isim olmuştu. Bu maçta forma giymesi beklenen diğer iki yeni transfer Matt Mobley ile Jamel McLean’in de takıma önemli katkı vermeleri bekleniyor. 

Valencia yeni koçu Penarroya ile ilk hazırlık maçına çıkacak. Ancak tam kadro değiller, çeşitli sakatlıklardan bolayı 5 önemli eksikleri var; yeni transferlerden Claver ile Lopez-Arostegui ve takımın iskeletinde yer alan Prepelic, Tobey, Labeyrie üçlüsü forma giyemeyecekler. Buna karşın Dimitrijevic, Van Rossom, Dubljevic, Hermannsson, Pradilla, Rivero gibi kaliteli isimlere sahipler halen. Bunun bir hazırlık maçı olmasının da etkisiyle bu eksikleri fazla hissetmeyeceklerini tahmin ediyorum. 

Koç Ponsarnau eski takımına karşı önemli bir hazırlık sınavı verecek. Ellerinde Okoye, Mobley, McLean, Vanwijn, Hlinasson gibi önemli silahlar var. Ve evet Yarasalar’da Prepelic, Tobey, Claver, Lopez-Arostegui, Labeyrie gibi değerli parçarlar forma giyemeyecek. Ama yine de Van Rossom, Dimitrijevic, Hermannsson gibi kaliteli guardlar ve pota altında Rivero-Dubljevic ikilisi ile farklarını ortaya koyacaklarını, hazırlık dönemine kazanarak başlayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.63
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Tofaş – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 18.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bursa’da düzenlenen Cevat Soydaş Turnuvası’nın final maçında ev sahibi Tofaş Cumartesi saat …