Anasayfa / FC Bayern Munich / Zenit – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 14.10.21

Zenit – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 14.10.21

Turkish Airlines Euroleague 4. hafta mücadelesinde Zenit Perşembe saat 20:00’da FC Bayern Munich ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti durumunda toplam sayı limitini 146.5 olarak açıklamışken Rexbet ise aynı bahis için oranı 147.5 olarak belirlemiş.

Zenit 3 maçın ardından hanesine 2 galibiyet yazdırdı ve bu sezon da play-off yarışının içinde olacaklarının sinyallerini çoktan verdiler zaten. Geçen sezon olduğu gibi yine savunma performansları ile ön plandalar. Oynadıkları 3 maçta potalarında ortalamada sadece 70 sayı gördüler. Buna karşın Napier’in yokluğunda üretimde de pek iyi durumda değiller, ortalamada yine 70 sayı bulabildiler. Son maçta deplasmanda CSKA ile karşılaşmışlar, 77-67 ile kaybetmişlerdi. Diğer taraftan bu sezon Euroleague sahnesinde ilk kez taraftarları önüne çıkacaklarını belirtelim. 

Bayern cephesinde ise geçen sezonki performans aranıyor diyebiliriz. Sadece Euroleague sahnesinde değil BBL’de de beklentilerin altında kaldılar. Euroleague’e bakacak olursak ilk 3 maçlarını da kaybettiklerini ve üretimde ciddi sorun yaşadıklarını görüyoruz. Onlar da Zenit gibi ortalama 70 sayı üretebiliyorlar ve onlar da oyunun diğer tarafında iyi işler çıkardılar, ortalama 74 sayı gördüler potalarında. Son maçta konuk oldukları Kazan’a 16 farktan yakalanarak 73-70 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Radosevic ve Zipser yine forma giyemeyecekler, Lucic ile Obst’un ise durumu maç saatinde belli olacak. 

Geçen sezonun aksine bu sezon Bayern’in play-off yarışından uzak kalabileceğini söyleyebiliriz ilk 3 maça bakınca. Diğer taraftan Zenit ise Napier’in sakatlığına rağmen halen çok iyi işlere imza atabiliyor, yine play-off yarışının içinde olacaklar. İki takımın da savunmada ne kadar iyi performans sergilediklerini, düşük tempoda, yarı saha basketbolunu tercih ettiklerini biliyoruz. Dolayısıyla bu maçta da sertliğin ve savunmaların ön planda olmasını bekliyorum. Buna ek olarak ev sahibi avantajına sahip olan ve daha formda olan Zenit’in ilk iç saha maçında hata yapmayacağını, kazanacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 & ALT (146.5) – 2.28
Rexbet Oranı: MS 1 & ALT (146.5) – 2.80 
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Mitteldeutscher – Wurzburg İddaa Tahmini 16.10.21

Almanya easyCredit BBL 4. hafta mücadelesinde Mitteldeutscher Cumartesi saat 21:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. Hem İddaa …