Anasayfa / İddaa Tahminleri / Zenit – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 02.03.23

Zenit – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 02.03.23

VTB Ligi kazananlar etabı mücadelesinde Zenit Perşembe günü saat 19:00’da Nizhny Novgorod ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışlar.

Zenit ligin iddialı takımlarından birisi. Koç Pascual liderliğinde şuana kadar 19 galibiyet toplayabildiler ve 3. sırada yer alıyorlar. Hem yerlerini korumak hem de 2. sıra şanslarını sürdürmek adına önemli bir maça çıkacaklar. Bu maç öncesindeki iki sınavmlarında tekrar savunma odaklı, sert basketbol anlayışına geri döndüklerin i gördük, sonuçlardan bağımsız olarak bizlere 149’ar sayı izletmişlerdi o maçlarda. Son olarak denk rakiplerinden Kazan’ı deplasmanda 69-80 ile geçtiler!

Novgorod ise şuana kadar beklentileri aşmış bir ekip. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve bunu yaparken de 15 galibiyete ulaşarak kendilerine 4. sırada bir yer edindiler. Her ne kadar son dönemde bizlere yüksek skorlu mücadeleler izletmiş olsalar da onların da aslında savunma odaklı, bu şekilde maç kazanmaya çalışan bir takım olduklarını biliyoruz. Nitekim sezon ortalamalarına baktığımızda maç başına 76 sayıya izin verdiklerini görüyoruz.

İki takım daha yeni 13 Şubat’da karşı karşıya geldiler. O maçta deplasmanda olan Zenit hücumda çok zorlanmış ve 79-70 ile kaybetmişti. Ama şimdi kendi sahalarında olacaklar ve kendilerini alttan en çok zorlayan rakipleri Novgorod karşısında hata yapmak istemeyeceklerdir. Deplamasmanda kaybettikleri maçta olduğu gibi yine kontrollü oynayıp savunmayı sıkı tutacaklarını, Novgorod’un da bu sertliğe ve fiziksel oyuna aynı şekilde karşılık vererek bizlere yine düşük skorlu bir mücadele izlettireceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: ALT (155.5) – 1.52
intobet Oranı: ALT (155.5) – 1.70
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 25.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Cumartesi günü saat 02:30’da Detroit Pistons ile karşılaşacak. Hem …