Anasayfa / İddaa Tahminleri / Zenit – Stelmet Gora İddaa Tahmini 24.11.18

Zenit – Stelmet Gora İddaa Tahmini 24.11.18

VTB Lig mücadelesinde Zenit Cumartesi akşamüstü saat 18:00’da Stelmet Gora ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 173.5 olarak açıklamış.

Zenit 6 maçın ardından 4 galibiyet elde ederek zirve takipçisi olarak yoluna devam ediyor. Yıldız guardları Jennings ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdılar. Ancak Scrubb, Karasev ve Reynolds’ın etkili performansları onu pek de aratmıyor. Eurocup ve VTB’de evlerinde oynadıkları son 2 maçta da yine alıştıkları yüksek tempo ve bol skor sahnedeydi. Bu maçlarda sırasıyla 187 ve 178 (normal süre) sayı izlemiştik.

Stelmet Gora da tekrar geri döndüğü VTB’ye ortalama bir başlangıç yaptı, 6 maçtan 2 galibiyet çıkarabildiler. Polonya Ligi’nde ve VTB’de oynadıkları son 2 maçlarına baktığımızda da karakterlerini net olarak yansıttıklarını gördük, yüksek tempo ve hücuma dayalı basketbol. iki maçta sırasıyla 190 ve 168 sayı sıkmıştı. Bu arada hücumdaki potansiyellerinin yanında savunmadaki zaaflarının da toplam skora net etkisi olduğunu unutmamak gerekli.

Zenit’in Jennings’den sonra hücumda güç kaybettiğini düşünmek gayet normaldi ancak onlar bunu hiç hissetmediler neredeyse. Son iki maçlarında da skor bulmada ya da hücum verimliliğinde sorun yaşamadılar, çok sayı yedikleri için sorun yaşadılar. Stelmet Gora da onları bu anlamda cezalandırabilecek ve onların istediği tempoya çıkabilecek bir takım. Bu nedenle bir Zenit maçında yine yüksek skor bekliyorum.

İddaa Oranı: ÜST (173.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (173.5) / 1.84
Güven İndekis: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shanxi Zhongyu – Bayi Rockets İddaa Tahmini 08.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shanxi Zhongyu Çarşamba saat 10:30’da Bayi Rockets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …