Anasayfa / Çin Ligi / Zhejiang Guangsha – Jilin İddaa Tahmini 17.04.21

Zhejiang Guangsha – Jilin İddaa Tahmini 17.04.21

Çin Ligi play-off serisi ilk maçında Zhejiang Guangsha Cumartesi saat 10:00’da Jilin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.35 olarak açıklamışlar.

Zhejiang normal sezonu 52 maçın ardından topladığı 30 galibiyetle 7. sırada tamamladı. Evlerinde ise 26 maça çıkarkan 15 tanesini kazanabildiler. Son 3 iç saha maçlarından ise ikisinde Shenzhen ve Beijin gibi denk rakipleri geçerken alt sıra takımlarından Shanxi’ye sürpriz şekilde son topta boyun eğmişlerdi. O maçta Kay Felder 16 sayıda kalırken, Hu 29 ve Sun 24 sayıyla takımlarını esas ayakta tutana ama galibiyeti getirmeye yeterli olamayan isimler olmuşlardı. 

Jilin ise 54 maçtan 26 tanesini kazanabildi ve ligin orta şekerli takımlarından biri olarak normal sezonu 10. sırada tamamladılar. Deplasman karneleri ise ligin en iyilerinden biri, evden uzaktaki 27 maçtan 16 tanesini kazanmayı başardılar. Son 3 deplasman maçlarında Guangzhou, Shandong ve Jiangsu gibi rakipleri yenmeyi başarmışlardı. Son maçta Dominique Jones 31 sayıyla takımını galibiyete taşıyan isim olmuştu ki tecrübeli isim son maçlarda oldukça formda. 

Zhejiang son haftalarda kendi sahasında iyi işler çıkaran bir takım. Sadece yabancı oyuncuları Felder ile değil, Hu ve Sun gibi yerli oyuncularla da etkili olduklarını gördük. Bu onların bu zorlu seride daha geniş rotasyonla bir adım önde olacakları anlamına geliyor ki ev sahibi avantajına da sahipler. Jilin de sezonun son bölümünde Jones liderliğinde formda bir görüntü verd, özellikle deplasmanlarda iyi sonuçlar aldılar ama bu maçta dişli rakipleri karşısında sürpriz yapabileceklerini tahmin etmiyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.35
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.35
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

London Lions – Newcastle Eagles İddaa Tahmini 16.05.21

İngiltere Ligi‘nde tarafsız sahada Leicester’da oynanacak final maçında London Lions Pazar saat 19:30’da Newcastle Eagles …