Anasayfa / Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım / A.B.D. – Panama İddaa Tahmini 22.02.19

A.B.D. – Panama İddaa Tahmini 22.02.19

Dünya Kupası Amerika Elemeleri kapsamında ABD Cumartesi saat 03:00’da Panama ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 28.5 handikap belirlemişken Bets10 ise oranları henüz netleştirmemiş.

ABD elemeler boyunca hem G-League oyuncuları ile mücadele etmişti ama buna rağmen Dünya Kupası biletini kapmayı garantilediler ve artık son 2 maça formalite icabı çıkacaklar. Buna rağmen yine G-League oyuncularından hiç de fena olmayan bir kadro ile çıkacaklar bu maça, Adams, Trice, Hearn, Munford, Onuaku bu maçta koç Van Gundy’nin güvendiği isimler olacaklar ve kendilerini hem Avrupa hem de NBA piyasasına göstermeye çalışacaklar.

Panama kıtanın vasat ekiplerinden biri ve zaten bu grupta da 4 galibiyetle 5.sıradalar, iddiaları kalmadı. Son iki maçlarında ise sürpriz sonuçlar aldılar aslında, önce Meksika’yı 11 sayı farkla yendileri sonra da yine kendi sahalarında bu kez iyi direndikleri Porto Riko’ya 1 sayı farkla son topta kaybettiler. Forbes, Gaskins, Hicks ve Carter bu sürpriz sonuçların arkasında yatan isimlerdi.

ABD her ne kadar Çin biletini cebine koymuş olsa da potansiyelli bir G-League karması ile bu maçta yer alacak ve bu oyuncuların tamamı kendilerini NBA ve Avrupa piyasasına göstermek için bu maçları fırsat olarak görüyorlar. Dolayısıyla vasat rakipleri Panama karşısında tam gaz performmanslarını sergileyeceklerini ve ilk maçta olduğu gibi minimum 30 sayı farkla kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-28.5) / 1.70
Bets10 Oranı: –
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Panathinaikos – Olympiakos İddaa Tahmini 06.12.19

Turkish Airlines Euroleague 12.hafta mücadelesinde Panathinaikos Cuma saat 22:30’da Olympiakos ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin …