Güncel
Anasayfa / Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım / A.B.D. – Panama İddaa Tahmini 22.02.19

A.B.D. – Panama İddaa Tahmini 22.02.19

Dünya Kupası Amerika Elemeleri kapsamında ABD Cumartesi saat 03:00’da Panama ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 28.5 handikap belirlemişken Bets10 ise oranları henüz netleştirmemiş.

ABD elemeler boyunca hem G-League oyuncuları ile mücadele etmişti ama buna rağmen Dünya Kupası biletini kapmayı garantilediler ve artık son 2 maça formalite icabı çıkacaklar. Buna rağmen yine G-League oyuncularından hiç de fena olmayan bir kadro ile çıkacaklar bu maça, Adams, Trice, Hearn, Munford, Onuaku bu maçta koç Van Gundy’nin güvendiği isimler olacaklar ve kendilerini hem Avrupa hem de NBA piyasasına göstermeye çalışacaklar.

Panama kıtanın vasat ekiplerinden biri ve zaten bu grupta da 4 galibiyetle 5.sıradalar, iddiaları kalmadı. Son iki maçlarında ise sürpriz sonuçlar aldılar aslında, önce Meksika’yı 11 sayı farkla yendileri sonra da yine kendi sahalarında bu kez iyi direndikleri Porto Riko’ya 1 sayı farkla son topta kaybettiler. Forbes, Gaskins, Hicks ve Carter bu sürpriz sonuçların arkasında yatan isimlerdi.

ABD her ne kadar Çin biletini cebine koymuş olsa da potansiyelli bir G-League karması ile bu maçta yer alacak ve bu oyuncuların tamamı kendilerini NBA ve Avrupa piyasasına göstermek için bu maçları fırsat olarak görüyorlar. Dolayısıyla vasat rakipleri Panama karşısında tam gaz performmanslarını sergileyeceklerini ve ilk maçta olduğu gibi minimum 30 sayı farkla kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-28.5) / 1.70
Bets10 Oranı: –
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında evinde düzenlenen turnuvada Almanya Pazar saat 16:00’da Polonya‘yı konuk edecek. İddaa …