Güncel
Anasayfa / Amerika Birleşik Devletleri Milli Takım / ABD – Nijerya İddaa Tahmini 11.07.21

ABD – Nijerya İddaa Tahmini 11.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları‘na hazırlanan iki takımın hazırlık maçında Amerika Birleşik Devletleri Pazar saat 03:00’da Nijerya ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 183.5 olarak açıklamışken İddaa ise bir oran belirlememiş henüz.

ABD koç Popovich yönetiminde yıldızlardan oluşan çok iyi bir kadroyla, ağır favori olarka gelecek Olimpiyatlar’a. İlk hazırlık maçlarında kendileri gibi atletik özellikleri iyi durumda olan ve yüksek tempoda oynayan bir takım, Nijerya ile karşılaşacaklar. Durant, Lillard ve Tatum’un takımın öne çıkan isimleri olmaları bekleniyor. Final serisi devam ettiği için elbette Booker, Holiday ve Middleton gibi 3 önemli isimden faydalanamayacaklar ama bu sonuçta bir hazırlık maçı henüz. 

Nijerya’nın koçu da NBA patentli bir isim, Mike Brown. Onun liderliğindeki kadroda da yolu NBA’den geçmiş veya halen sahnede olan bir çok isim var. Jahlil Okafor, Okogie, Okoye, Metu, Emegano, Moneke, Agada ve Udoh gibi önemli isimler var kadroda. Özellikle pota altında Okafor, Metu ve Udoh ile fark yaratabileceklerini düşünüyorum. Ayrıca Okogie ile Agada da forvette çok skor üretebilecek, yüksek potansiyell, çok yönlü isimler. 

Elbetette kadro kalitesi anlamında NBA yıldızlarıyla dolu ABD bir değil bir kaç adım önde. Ama bu bir hazırlık maçı ve koç Popovich’in de geniş rotasyona yer verebileceğini düşünüyorum. Bu nedenle iki taraf için de hadikap seçenekleri bana risli görünüyor. Bunun yerine ABD’nin atletik ve çok koşan isimlerine karşı aynı şekilde cevap vermeye çalışacaklarını tahmini ediyorum. Pota altında da Okafor ve Udoh ile ezilmeyeceklerin, hatta buradan da skor katkısı verebileceklerini düşünüyorum. Ama tabi ABD’nin Durant ve Lillard liderliğinde hücumda çok daha fazlasını üretebileceğini öngörüyorum. İki takımın da temposuna ve açık alan etkinliğine bakarak bu maçtan yüsek skor bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ÜST (183.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

ABD – İran İddaa Tahmini 28.07.21

2020 Tokyo Olimpiyatları 2. maçında Amerika Birleşik Devletleri Çarşamba saat 07:40’da İran ile karşılaşacak. İddaa …