Anasayfa / ada blois / Ada Blois – Pau Orthez İddaa Tahmini 15.01.23

Ada Blois – Pau Orthez İddaa Tahmini 15.01.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 17. hafta mücadelesinde Ada Blois Pazar günü saat 17:15’de Pau Orthez ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Blois ligin yeni takımlarından birisi. Şuana kadar 5 galibiyet toplayabildiler ve düşme potasında, tehlikeli sularda yer alıyorlar. Ayrıca tam 8 maçtır da galibiyete uzaklar ve şiddetle bir reaksiyon galibiyetine ihtiyaçları var alt sıralardan kurtulabilmek adına. Evlerindeki son maçta ise güçlü rakipleri Strasbourg’a karşı iyi direnmişler, olumlu sinyaller vermişler ama 5 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Orthez ise ligin vasat takımlarından birisi konumunda. 16 maçtan sadece 6 tanesini kazanabildiler. Özellikle deplasman karneleri çok kötü, 8 maçlarından 7 tanesini kaybettiler evden uzakta. Son olarak 8 Ocak’ta güçlü Monaco ile deplasmanda karşılaşmışlar, iyi direnseler de 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta Chikoko 14 sayı, 8 ribaund ve Oniangue 14 sayı, 2 asist ile direnen başlıca isimlerdi. 

Kağıt üstünde Orthez rakibinden daha iyi bir takım. Ancak bu sezon özellikle deplasmanlarda kayboluyorlar adeta, 8 maçtan 7 tanesini kaybettiler evden uzakta. Blois ise düşme adaylarından biri ve tam 8 maçtır galibiyete hasret konumdalar. Onlar için net bir reaksiyon maçı olacak. Sahalarında oynamanın avantajıyla beraber Orthez gibi evinden uzakta kötü oynayan bir takımı bulmuşken Cornely, Johnson, Smith gibi isimlerle en azından son topa kadar direneceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.44
Best10 Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.50
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Arjantin Ulusal Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Instituto de Cordoba – Riachuelo İddaa Tahmini 31.01.23

Arjantin Ligi 8. hafta erteleme maçında Institudo de Cordoba Salı günü saat 03:00’da Riachuelo ile …