Anasayfa / AEK Atina / AEK – Iraklis İddaa Tahmini 07.03.20

AEK – Iraklis İddaa Tahmini 07.03.20

Yunanistan Ligi 20.hafta mücadelesinde AEK Cumartesi saat 18:30’da Iraklis ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 81.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 83.5 olarak belirlemiş.

AEK 19 maçın ardından 15 galibiyet elde etti ve Olympiakos’un yokluğunda Panathinaikos’un ardından ligin en güçlü takımı konumunda ki BCL’de de yollarına tam gaz devam ediyorlar. Atina’daki karneleri de çok iyi, 9 maçtan 8 tanesini kazandılar. Evlerindeki bu maçlarda da etkili hücum performansları ile sonuca gittiler, rakip potalara ortalama 89 sayı gönderdiler. Lig ve BCL’de oynadıkları son 3 maçta da Langford liderliğinde yüksek skorlara ulaştılar, sırasıyla 84, 101, 92 sayı üreterek rakiplerini yendiler.

Iraklis ise 19 maçtan 9 tanesini kazandı ve play-off potasında zor da olsa kendisine yer bulabildi. Ancak deplasman karneleri iyi değil, 9 maçtan 6 tanesini kaybettiler ve bu maçlarda rakiplerin ortalama 81 sayı bulmasına izin verdiler. Her ne kadar son maçlarda savunmayı biraz daha toparlamış olsalar da bu maçlarda denk ve zayıf rakiplerle oynadıklarını unutmamak lazım.

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de realitede de net farklar var. AEK her alanda rakibinden üstün durumda. İkinci sıradaki yerlerini pekiştirip, lider Pana’nın hata yapmasını beklemek istiyorlar. Bu maçta da ateşli taraftarlarının önünde hata yapmayacaklarını, kazanırken son maçlarda olduğu gibi Langford liderliğinde yine hücumda etkili bir performans sergileyerek 85 sayılara ulaşabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (81.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (83.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …