Anasayfa / AEK Larnaca / AEK Larnaca – KK Split İddaa Tahmini 13.09.21

AEK Larnaca – KK Split İddaa Tahmini 13.09.21

FIBA Şampiyonlar Ligi eleme maçları kapsamında AEK Larnaca Pazartesi saat 17:30’da KK Split ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

Kıbrıs ekibi geçen sezonlarda da bir çok kez elemlerde oynamıştı ligi şampiyon olarak tamamladığı için. Ancak tabiki başarılı olamadı. Koç Papadopoulos liderliğinde bu kez kadrolarını biraz daha güçlendirdiler diyebiliriz. Shaquille Goodwin, Eden Ewing, Quentin Snider takımın yeni silahları konumundalar. Kadroda yer alan tecrübeli isimler Sizopoulos, Manolopoulos, Koronides ve Panteli de onları desteklemeye çalışacaklar. 

Hırvat ekibi geçen sezon ABA’nın zayıf halkalarından biriydi, az daha düşeceklerdi. Ama Hırvatistan ligini şampiyon olarak tamamladıkları için burada, elemelerde oynama şansı yakaladılar. Ko. Subotic yönetiminde kadrolarını güçlendirmeye çalıştılar. Tre McLean, Sani Campara, Shawn Jones, Darko Bajo, Toni Perkovic ve Karlo Zganec takımın öne çıkan isimleri konumundalar. Bu turu geçmeleri bekleniyor, favori olduklarını söyleyebiliriz. Ama sonrası için işleri zor. 

İki takımın da bir sonraki turda şansları olacağını düşünmüyorum. BCL’de gruplarda oynayabilecek seviyede değiller. Split’in elinde uluslararası tecrübesi daha fazla olan, daha kaliteli isimler var ve kaybetmeleri sürpriz olacaktır. Ancak AEK’nın kendi sahasında direnebileceğini, Goodwin, Ewing, Snider üçlüsü ile Hırvat ekibini biraz daha zorlayacağını düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim lehlerin açılan handikapı yanıma almak olacak. Alternatif olarak da düşük skor seçeneklerine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: MS 1 (+10.5) – 1.43
Bets10 Oranı: MS 1 (+8.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Mitteldeutscher – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Mitteldeutscher Cumartesi saat 19:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem …