Anasayfa / AEK Atina / AEK – Peristeri İddaa Tahmini 13.06.19

AEK – Peristeri İddaa Tahmini 13.06.19

Yunanistan Ligi üçüncülük serisi 3.maçında AEK Perşembe saat 19:30’da Peristeri ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 8.5 olarak açıklamış.

AEK ilk maçta evinde kaybettikten sonra ikinci maçta deplasmanda reaksiyon göstermiş ve Sakota artı York’un yüzdeli üçlükleri liderliğinde 8 sayı farkla galibiyete ulaşmayı başarmıştı. Ancak gerek Promitheas gerekse bu seride AEK’nın takım oyunu ve istikrar konusundaki sorunlarının devam ettiğini görüyoruz. Son maçı deplasmanda galibiyetle kapatmalarına rağmen çok ekstra atarak bu sonuca ulaştıklarını, tamamen bireysellik üzerine bir performans olduğunu hatırlatayım. Ayrıca bu maçta Hunter ile Theodore’un durumu da maç saatinde belli olacak ama oynasalar bile %100 değiller. Theodore’un problemi ödemelerini alamıyor olması.

Peristeri aslında iki maçta da dirençli oynadı ve özellikle ilk maçta savunması ile AEK’yı durdurmuştu. İkinci maçta da AEK’nın ekstra formda üçlükçülerine çözüm bulamadılar ama diğer silahları nispeten yavaşlatmışlardı. Şimdi taraftar avantajı AEK’da olacak ve bu kez savunmada vidaları daha da sıkmaları gerekecek. 3 galibiyet alanın kazanacağı bu seride kritik bir maça çıkıyorlar ve ev sahibi avantajının halen AEK’da olduğunu belirtelim.

AEK ikinci maçta Theodore ve Hunter gibi yıldızlarının kötü performansına karşın Sakota ile York’un günde olmaları ve buldukları yüzdeli üçlüklerle kazanmayı başarmıştı. Ancak bu üçlük performansının tekrarlanması bence zor ki Hunter ile Theodore’un da durumları maç saatinde belli olacak ve oynasalar da %100’lerini verebilecek durumda değiller.  Peristeri ilk maçta olduğu gibi deplasmanda da olsa AEK’yı zorlar ve yenebilecek seviyeye de gelebilir. Koç Pedulakis ve öğrencileri ilk 2 maçta olduğu gibi sonuna kadar savaşırlar. Bentil ve Gray’in daha fazla sorumluluk almasını beklediğim maçta AEK’daki problemleri ve potansiyel eksikleri de düşünerek tercihimi Peristeri lehine açılan handikaptan yana kullanacağım.

İddaa Oranı: MS 2 (+6.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.64
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Beijing Royal Fighters – Shanghai İddaa Tahmini 12.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Beijing Royal Fighters Pazar saat 14:35’de Shanghai ile karşılaşacak. İddaa misafir takım …