Anasayfa / AEK Atina / AEK – Promitheas İddaa Tahmini 07.06.19

AEK – Promitheas İddaa Tahmini 07.06.19

Yunanistan Ligi yarı final serisi 5. ve son maçında AEK Cuma saat 19:30’da Promitheas ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.40 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.42 olarak açıklamış.

AEK elindeki kaliteli kadroyu bir türlü net olarak sahaya yansıtamadı bu seride. Ev sahibi avantajı ile işi son maça kadar taşıdılar ama deplasmanda bir maç bile alamamış olmaları da düşündürücüydü. Şimdi kendi sahalarında tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Bu kez Theodore, Hunter ve York’un tam performans sergilemeleri gerekecek kazanıp adlarını finale yazdırabilmeleri için.

Promitheas sezon boyunca olduğu gibi yine evinde iyi iş çıkardı ve güçlü rakibini iki iç saha maçında da yenerek işi son topa kadar taşımayı başardı. Ancak şimdi ateşli AEK taraftarı karşısında kazanmaları gerekecek ki son maçta OAKA’dan tam 28 sayı farkla kaybederek ayrıldıklarını unutmayalım. Meier ve Brown liderliğinde oldukça zor bir görevi deneyecekler.

AEK seri boyunca özellikle deplasmanda varlık gösteremedi belki ama evindeki iki maçı kaybetmeyerek de avantajını korudu ve son maçta ev sahibi avantajı ile bir adım önde olacak. Bana göre ve kadro kalitesi anlamında da zaten bir adım öndeler. Bu nedenle artık taraftarlarını üzmeyeceklerini ve bu maçı ne yapıp edip kazanarak adlarını finale yazdıracaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ML 1 / 1.40
Bets10 Oranı: ML 1 / 1.42
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …