Anasayfa / Darüşşafaka Tekfen / Afyon Belediyespor – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 25.11.18

Afyon Belediyespor – Darüşşafaka Tekfen İddaa Tahmini 25.11.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 8.hafta mücadelesinde Afyon Belediyespor Pazar günü saat 20:00’da Darüşşafaka Tekfen ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımının direkt galibiyeti için 1.55 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.65 olarak açıklamış.

Afyon 6 maçın ardından hanesine 2 galibiyet yazdırarak aslında sürpriz bir performans sergiledi. Üst üste 3 mağlubiyetin ardından geçen hafta deplasmanda Galatasaray’ı yenerek herkesi şaşırtmışlardı. Daha önce de kendi sahalarında TOFAŞ’ı devirdiklerini unutmamak lazım. Özellikle Elegar eklemesinin onlara ne kadar yaradığını gördük son Galatasaray maçında.

Darüşşafaka ise halen istediği performansa çıkamadı ancak en azından artık daha iyi daha dirençli bir basketbol sergiliyorlar. Son maçlarında ise Euroleague sahnesinde Anadolu Efes’e kendi sahalarında iyi direnmişlerdi. BSL’de ise son maçlarında evlerinde ağırladıkları İBB’yi 28 sayı gibi net bir farkla yenmişlerdi.

Afyon kolay lokma olmadığını gösterdi Galatasaray’ı deplasmanda yenerek. Özellikle Elegar takviyesi onlara çok yaradı. Ancak karşılarında kazanmaya aç ve son maçlarda performansını yukarı çekmeye başlayan, daha dirençli daha oturaklı bir Daçka olacak. Koç Çakı’nın öğrencilerinin bu maçta deplasmanda olmalarına rağmen galibiyete yakın taraf olduklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ML 2 / 1.55
Bets10 Oranı: ML 2 / 1.65
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …