Anasayfa / Agrigento / Agrigento – ASD Luiss Roma İddaa Tahmini 02.06.24

Agrigento – ASD Luiss Roma İddaa Tahmini 02.06.24

İtalya Serie A2 play-out turu 8. hafta mücadelesinde Agrigento Pazar günü saat 19:00’da Luiss Roma ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlediler. 

Agrigento son 5 maçından 4 tanesini kazandı ve bu sayede de 12 galibiyete ulaştı. Ancak artık önlerindeki 3 maçı kazansalar bile 2. sırada yer alma şansları kaldı. Evlerindeki son 2 maçlara baktığımızda ise 2 maçta üst üste Latina’yı 2 sayı ve Nardo’yu 13 sayı farkla geçtiklerini gördük. Amerikalı oyuncular Cohill, Polakovich ve Estonyalı Peterson takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Roma ise formsuz ekiplerden birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 11 galibiyette kaldılar, son sırada yer alıyorlar. Onların da ev sahibi gibi artık kalan maçları kazansalar da ilk 2 sırada yer alma şansları yok. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçta Chiusi’ye 13 sayı ve Nardo’ya 15 sayı farkla kaybettiklerini görmüştük. 

İki takımın da ilk 2 sırada kalma şansı kalmadı. Bu nedenle aslında formalite maçına çıkacaklarını söyleyebiliriz. Ama tabi ev sahibi avantajının Agrigento’da olacağını düşündüğümüzde onların favori olduklarını düşünmek yanlış olmaz. Bu maçta da kaliteli yabancı oyuncuları liderliğinde kazanabileceklerini düşünüyorum. Ancak formalite maçı olması nedeniyle handikapı ve güven endeksini düşük tutacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.44
Rexbet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.57
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …