Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Bayreuth İddaa Tahmini 04.04.22

Alba Berlin – Bayreuth İddaa Tahmini 04.04.22

Almanya easyCredit BBL 28. hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazartesi saat 20:00’da Bayreuth ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibinin toplam sayı limitini 86.5 olarak açıklamışlar.

Son şampiyon Alba bu sezon biraz liderlik yarışından uzak kaldı. 22 maçtan 16 tanesini kazanabildiler ve lider Bonn’dan 5 adım uzaktalar ancak bu durum yanıltıcı olabilir çünkü aynı zamanda tam 6 maçları eksik lidere göre. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son dönemde istedikleri seviyeye çıktıklarını gördük, son 2 maçlarını kazandılar üst üste. Ayrıca bu sezon Mercedes-Benz Arena’da oynadıkları 10 maçta ortalama 87 sayı üreterek ne kadar etkili bir hücum takımı olduklarını göstermişlerdi. Evlerindeki son BBL maçında Braunschweig’ı 95-80 ile geçmişlerdi. Bu maçta Sikma, Eriksson ve Lammers’den faydalanamayacaklar. 

Bayreuth ise ligin orta altı takımlarından biri, 27 maçlarından 11 tanesini kazanabildiler ve kendilerine 11. sırada yer buldular, play-off yarşından 3 adım uzak kalmış durumdalar. Ayrıca son 6 maçlarını da üst üste kaybettiler, işler hiç yolunda gitmiyor. Bu sezon canlarını sıkan temel konulardan biri ise savunmaydı kuşkusuz, ortalama 86 sayı gördüler potalarında. Evden uzaktaki son 3 maçlarında da bunu gördük ve sırasıyla 105, 92 ve 86 sayı görmüşlerdi potalarında. Geçen hafta ise konuk ettikleri Bamberg’e yine savunmada yumuşak kalarak 71-84 ile kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında gerek kadro kalitesi gerekse seviye anlamında net farklar var. Son şampiyon Alba bu sezon zirveden biraz uzak kalmış olsa da eksik maçlarını tamamlarken hata yapmazsa aslında ligin gizli lideri konumunda. Bu sezon hücumda üretken ve tempolu bir takım olduklarını defalarca kez gösterdiler. Bu maçta 3 önemli silahları Eriksson, Sikma ve Lammers’dan faydalanamayacak olsalar da Lo, Smith, Zoosman, Thiemann, Koumadje gibi silahlarla yine de skor üretiminde sorun yaşamayacaklarını tahmin ediyorum, 85 baremini geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.50
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 20.05.22

VTB Ligi final serisi ilk maçında CSKA Moskova Cuma saat 20:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa …