Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Hamburg Towers İddaa Tahmini 31.03.24

Alba Berlin – Hamburg Towers İddaa Tahmini 31.03.24

Almanya easyCredit BBL 26. hafta mücadelesinde Alba Berlin Pazar günü saat 16:30’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 9.5 handikap belirlemişler. 

Alba Euroleague’de havlu attığı için artık sadece lige konsantre durumda ki üst üste 7 maçını kazanarak kalitesini göstermeye devam ediyor buradaki rakiplerine karşı. Bu sayede de 17 galibiyete ulaştılar. Evet lider Bayern’den 3 galibiyet uzaktalar ama 2 maçlarının da eksik olduğunu belirtelim, yani yakın takiplerini sürdürüyorlar. Evlerindeki son 2 maçlarında da dominant galibiyetler aldıklarını görmüştük, Oldenburg’u 18 sayı ve Tubingen’i ise tam 43 sayı farkla ezip geçmişlerdi.

Hamburg ise ligin orta şekerli takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenle de 13 galibiyette kaldılar, kendilerine 9. sırada yani play-in potasında yer bulabildiler. Play-off potasından ise 3 adım uzaktalar ve 1 maçları eksik. Yani kalan 10 maçta pek tabi şansları var direkt play-off bileti için. Ancak deplasman karnelerinin sıkıntılı olduğunu belirtelim, son 3 maçlarından ikisinde Ulm’a 13 sayı ve Wurzburg’a tam 20 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Alba bir Euroleague takımı ve orada istediğini alamıyor olsa da ellerindeki kadro BBL seviyesinin hayli üzerinde. Hem geniş hem de kaliteli bir rotasyona sahipler lig seviyesi için. Bu farkı da son haftalarda net olarak sahaya yansıttıklarını gördük. Hamburg onlara zorluk çıkaracak bir seviyede değil ki deplasman da ekstra zorlanan bir ekip. İstim üstündeki Alba karşısında fazla direnemeyeceklerini, çift haneli farklarla kaybedeceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.61
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …