Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Jena İddaa Tahmini 29.09.18

Alba Berlin – Jena İddaa Tahmini 29.09.18

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz
almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Almanya easy Credit BBL ilk hafta mücadelesinde Alba Berlin Cumartesi saat 19:00’da Jena ile karşı karşıya gelecek. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 16.5 handikap belirlemişler.

Koç Reneses yönetiminde ana rotasyonu koruyan ve giden oyuncuların yerine de bir kaç takviye yaparak geçtiğimiz sezonki gücünü muhafaza eden Alba Berlin’de önce giden isimlere bakalım; Akeem Vargas, Bogdan Radosavljevic, Marius Grigonis, Spencer Butterfield. Kadroya yeni eklenen önemli isimler ise Clint Chapman, Rokas Giedraitis, Martin Hermannsson, Kennetth Ogbe, Johannes Thiemann oldular. Ellerinde de Sikma, Siva, Clifford, Saibou gibi önemli isimler var zaten.

Jena ise koç Harmsen’in yönetiminde geçtiğimiz sezon düşme korkusunu az da olsa yaşamış vasat takımlardan biriydi. Kadrolarından 3 dikkat çeken isimi kaybettiler; Kyle Weaver, Oliver Clay ve Skyler Bowlin. Buna karşın kadroya ekledikleri isimler ise; Jamar Abrams, Dru Joyce, Ike Iroegbu oldu. Kısa rotasyonunda skorer ve potansiyelli bir takım olduklarını söylemek yanlış olmaz.

Alba Berlin ana kadronun neredeyse tamamını korudu ve koç Reneses yönetiminde aynı sistemle, tempoya dayalı tam saha basketbolunu oynamaya devam edecekler. Zaten yeni transferler de özellikle Giedraitis ve Hermannsson bu sisteme uygun oyuncular. Diğer taraftan Jena ise geçtiğimiz sezonki görüntüsünün üstüne pek bir şey ekleyemedi. Bu zor deplasmanda direnebileceklerini zannetmiyorum. Alba kendi sahasında taraftar desteği ile birlikte sezonu tam gaz açar ve 20 sayıya yakın farkla rahat bir galibiyet kazanır.

İddaa Oranı: MS 1 (-16.5) / 1.70

Bets10 Oranı: MS 1 (-16.5) / 1.90

Güven İndeksi: 7/10

 

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Sacramento Kings – Houston Rockets İddaa Tahmini 10.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın zayıf ekiplerinden Sacramento Kings Pazartesi saat 03:00’da Houston Rockets ile karşılaşacak. İddaa toplam …