Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Oldenburg İddaa Tahmini 12.04.22

Alba Berlin – Oldenburg İddaa Tahmini 12.04.22

Almanya easyCredit BBL 30. hafta mücadelesinde Alba Berlin Salı saat 19:30’da Oldenburg ile karşılaşacak. Bets10 misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişken İddaa ise henüz bu maça oran açmamış.

Son şampiyon Alba için bu sezon Euroleague defteri kapandı artık ve hedefleri BBL’ye konsantre olarak bir şampiyonluk daha elde etmek olacak. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak da bu yolda ne kadar iyi durumda olduklarını gösterdiler. Toplamda 18 galibiyetleri var ve kendilerine 4. sırada yer buldular. Ancak özellikle altını çizemek gerekli ki rakiplerine göre 3-5 maç arasında eksikleri var. Son 3 maçlarını da üst üste kazanırken ikisinde Euroleague sahnesinde Kızıl Yıldız’ı 4 ve Pana’yı 9 sayı farkla, BBL sahnesinde ise Bayreuth’u tam 34 sayı farkla geçmişlerdi. 10 Nisan’daki son maçta ise konuk oldukları alt sıra ekiplerinden Mitteldeutscher’i 29 sayı farkla sahadan silmişlerdi. 

Oldenburg ise sezonun hayal kırıklıklarından biri. Ama son haftalarda yakaladıkları çıkışla en azından düşme potasından kurtuldular 11 galibiyete ulaşarak. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazandıklarını gördük. Ancak şunu da belirtelim deplasman karneleri pek iç açıcı değil, son 4 deplasman maçlarından ikisinde Hamburg’dan 16 fark ve düşme adaylarından biri olan Giessen’den ise 13 sayı fark yemişlerdi. 9 Nisan’daki son maçlarında da evlerinde oynamanın avantajıyla denk rakiplerinden Braunschweig’ı 90-76 ile rahat geçmişlerdi. 

Alba’nın rakibinden ne kadar farklı bir seviyede olduğunu anlatmaya gerek yok. Son şampiyon ünvanı ile yola devam ettikleri BBL sahnesinde rakiplerine göre önemli sayıda eksik maçları var ve bunları en yüksek galibiyet oranı ile tamamlayıp liderlik koltuğuna oturmak istiyorlar. Eriksson dışında sakatlar döndü ve Sikma, Thiemann, Lo gibi tecrübeli isimlerin yanı sıra gelecek vaadeden yüksek potansiyelli isimler, Da Silva, Koumadje, Zoosman, Schneider, Blatt ile bu maçta ev sahibi avantajını da kullanıp rakibe üstünlük sağlayacaklarını, çift haneli farklarla net bir galibiyet alacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.47
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Rusya VTB Ligi iddaa tahmin ve analizleri

CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 20.05.22

VTB Ligi final serisi ilk maçında CSKA Moskova Cuma saat 20:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa …