Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Oldenburg İddaa Tahmini 23.11.19

Alba Berlin – Oldenburg İddaa Tahmini 23.11.19

Almanya easyCredit BBL 9.hafta mücadelesinde Alba Berlin Cumartesi saat 20:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 169.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 168.5 olarak belirlemiş.

Alba Berlin Siva, Cavanaugh ve Thiemann gibi isimlerden yoksun oynuyor olmasına rağmen iyi iş çıkardılar hem Euroleague hem de BBL’de. Özellikle tempodan ve hücumdan ödün vermiyorlar. İki kulvardaki son 3 iç saha maçlarına baktığımızda da bunu net olarak gördük zaten, sırasıyla 198, 173 ve 179 sayı çıkmıştı bu maçlarda. Eriksson ve Mason sorumluluk alarak hücumdaki yükü çekmeye çalışıyorlar.

Oldenburg da rakibi gibi 5 galibiyet aldı BBL’de ve zirveyi 2 galibiyet geriden takip ediyorlar. Son maçlarda deplasmanda da olsalar toparlanmayı bildiler. Hem EuroCup’da hem de BBL’de iddialı konumdalar. Larson’un takıma ısınmasıyla da hücum performansları artmış durumda, son 3 deplasman maçlarından ikisinnde yüksek skorlu mücadeleler izlemiştik, sırasıyla 192 ve 191 sayı çıkmıştı.

İki takım da BBL’nin en iyi hücum eden ekipleri arasında yer alıyorlar. İddialarını sürdürebilmek için de tempoyu yüksek tutmaları ve hücum performanslarını ön plana çıkarmaları gerekiyor maçlarda. Bu karşılaşmada da eksik Alba’nın savunmada zorlanacağını ancak Maison ile Eriksson liderliğinde üretimde sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum ki Oldenburg da formda Larson önderliğinde toplam skora katkı vererir ve barem aşılır düşüncesindeyim.

İddaa Oranı: ÜST (169.5) – 1.40
Avrupa Bahis Oranı: ÜST (168.5) – 1.42
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Gilboa Galil – Nes Ziona İddaa Tahmini 13.07.20

İsrail Winner Ligi 29.hafta mücadelesinde Gilboa Galil Pazartesi saat 17:00’da Nes Ziona ile karşılaşacak. Bets10 …